SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

LeBron James’e çılgın teklif!

Cleveland Cavaliers ile kontratı biten 33 yaşındaki süper yıldız LeBron James'e Los Angeles Lakers'tan dudak uçuklatacak bir teklif geldi. Los Angeles Lakers, LeBron James ile anlaşmaya en yakın takım oldu.

Güncellenme: 09:43, 25/06/2018
LeBron James’e çılgın teklif!

NBA’de tüm zamanların en iyi basketbolculanndan birisi olan LeBron James’in yeni sezonda nerede forma giyeceği netleşmeye başladı. Cleveland Cavaliers ile kontratı biten 33 yaşındaki süper yıldızın önündeki en iyi seçeneğin Los Angeles ve Lakers olduğu, ABD medyasında bir kez daha yinelendi. Hem ailesinin bu kentte yaşamak istemesi hem de Lakers’ın maaş bütçesinin yeterli olması rotayı belli ediyor.

İLGİLİ HABER Cleveland Cavaliers`ın yıldızı LeBron James kırık elle oynamış Cleveland Cavaliers`ın yıldızı LeBron James kırık elle oynamış

9 NBA finali görüp bunların 3’ünü kazanan, son finalde Golden State Warriors’a kaybeden ‘Kral’ için Philadelphia 76’ers seçeneği ikinci sırada. Cavaliers’da kalma intimali de masada ancak en iyi teklifi yapan ekip olan L.A Lakers diğer takımlardan büyük bir farkla önde duruyor. Lakers’ın, yıllık 35 milyon dolara yakın bir kontratla James’i renklerine bağlaması bekleniyor.

Yayınlanma Tarihi:08:44,