SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Arsenal’in eski yıldızına Beşiktaş kancası!

Sağ bek transferinde Rafael için Lyon’dan haber bekleyen Beşiktaş, rotayı Fransa çevirip bedelsiz transfer için düğmeye bastı. Arsenal'in eski yıldızı Debuchy için girişimler başladı.

Güncellenme: 11:24, 25/06/2018
Arsenal’in eski yıldızına Beşiktaş kancası!

Kısıtlı bütçesi nedeniyle transferde zorlanan Beşiktaş, sabırlı bir politika izliyor. Yöneticilerle toplantı yapan Başkan Fikret Orman, “Acelemiz yok, hata yapmayalım” ifadelerini kullanmıştı. Şenol Güneş'in önceliklerinden sağ bek transferi için siyah-beyazlılar, özenli bir çalışma yürütüyor. Brezilyalı sağ bek Rafael için Lyon'a 3 milyon Euro teklif eden ve yanıt bekleyen Kartal, başka bir isme yöneldi. Siyah-beyazlılar, 30 Haziran'da Saint-Etienne ile olan sözleşmesi sona erecek olan Arsenal’in eski yıldızı Mathieu Debuchy içi düğmeye bastı.

İLGİLİ HABER Beşiktaş`ta Vida bereketi! Beşiktaş`ta Vida bereketi!

Arsenal'den geçtiğimiz sezon devre arasında Saint-Etienne’e gelen 32 yaşındaki oyuncuyla ilk görüşme bu hafta içi gerçekleştirilecek. Görüşmeyi bizzat Başkan Orman'ın yapacağı ve transfer komitesinden Umut Güner ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun da tecrübeli futbolcunun menajeriyle temasa geçeceği ifade edildi. Debuchy, sağ bekin yanı sıra stoperde de görev yapabiliyor.

Yayınlanma Tarihi:08:58,