SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Futbolcular istedi federasyon Dünya Kupası’na berber getirtti

Dünya Kupası G Grubu'nda yer alan İngiltere'de Panama ile oynanacak maç öncesi futbolcular saçlarını kestirmek istedi. Federasyon, İngiltere'deki berberlerini talep eden futbolcuları kırmadı.

Güncellenme: 13:58, 24/06/2018
Futbolcular istedi federasyon Dünya Kupası’na berber getirtti

SKOR DIŞ HABER Rusya’da düzenlenen Dünya Kupası’nda G Grubu’nun ilk maçında Tunus’u son dakika golüyle yenen İngiltere’de, Panama ile oynanacak maç öncesi futbolculardan ilginç bir istek geldi. Volgograd Arena Stadı’nda oynanan Tunus maçında hem sineklerle hem de sıcakla boğuşan İngiltere Milli Takımı futbolcularından çoğu, saçlarını kestirme kararı aldı. Sıcak nedeniyle saçlarından bunalan futbolcular, İngiltere Futbol Federasyonu’na (FA) özel berber talebinde bulundu.

İLGİLİ HABER İngiltere şampiyon olursa Rachel Riley ekran önünde soyunacak İngiltere şampiyon olursa Rachel Riley ekran önünde soyunacak

İngiltere’de ‘Yıldızların berberi’ olarak tanınan Justin Carr ve Daniel Johnson’un gelmesini isteyen futbolcuları kırmayan FA, özel uçakla iki ismi Rusya’ya getirtti. Kadrodaki birçok futbolcu ile yakın ilişkileri bulunan Justin Carr ve Daniel Johnson’un gelişi, Ashley Young, Jesse Lingard ve Dele Alli tarafından paylaşımlar ile duyuruldu. Bir İngiltere Milli Takımı yetkilisi, futbolcuların saçlarını kestirmek istediğini, Justin Carr ve Daniel Johnson’dan başka bir berbere saçlarını emanet etmeyi kesinlikle reddettiklerini söyledi. Federasyonun da futbolcuların isteği üzerine iki berberi İngiltere’den uçakla getirttiğini de belirten yetkili “Tunus maçında sıcakla boğuşmak zorunda kaldıkları için hemen hepsi saçlarını kısaltmak istiyor” dedi.

İLGİLİ HABER Rusya Milli Takımı`ndan İngiltere`ye doping cevabı! Rusya Milli Takımı`ndan İngiltere`ye doping cevabı!

Kyle Walker, Danny Welbeck, Kieran Trippier ve Jordan Henderson’ın özel berberi olan Justin Carr, bir keresinde de İngilizlerin yeni yıldızı Harry Kane’in saçlarını da kesmişti.

Daniel Johnson ise Ashley Young, Jamie Vardy ve John Stones ile özel olarak çalışıyor.