SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe yıllardır beklenen transfer için beklemede

LA Clippers, garanti kontratının 2.1 milyon dolarlık kısmını ödeyip serbest bırakırsa, 31 yaşındaki Sırp yıldız Milos Teodosic'in adresi İstanbul olacak. Fenerbahçe böylece Brad Wanamaker’ın boşluğunu daha önemli bir isimle dolduracak.

Güncellenme: 09:59, 24/06/2018
Fenerbahçe yıllardır beklenen transfer için beklemede

Fenerbahçe’nin Ali Koç başkanlığındaki yeni yönetimi, erkek basketbol takımı için sponsor arayışlarını sürdürüyor. Yeni başkan Ali Koç, Ferit Şahenk ile bir araya gelecek ama bu görüşmeden olumlu bir sonuç çıkması beklenmiyor. SÖZCÜ'nün haftalar önce duyurduğu gibi, sahibi Türk olan ABD'nin popüler yoğurt markası Chobani veya Koç Grubu'nun lokomotif şirketlerinden Arçelik, sarı-lacivertli erkek basketbol takımının yeni destekçisi olacak. Genel Menajer Maurizio Gherardini, yeni yönetimden garanti aldıktan sonra transfer çalışmalarını hızlandırdı.

İLGİLİ HABER Rıdvan Dilmen: Ali Koç ve yönetimi UEFA ile başarılı bir görüşme gerçekleştirmiş Rıdvan Dilmen: Ali Koç ve yönetimi UEFA ile başarılı bir görüşme gerçekleştirmiş

Fenerbahçe, yıllardır gündemde olan Milos Teodosic transferini bu yaz bitirebilir. Sırbistan'ın önde gelen haber siteleri Novosti ve Mondo'da yer alan haberlere göre Zeljko Obradovic, NBA ekibi Los Angeles Clippers'tan ayrılması gündemde olan 31 yaşındaki yıldız oyuncuyu takibe aldı. Eğer Clippers, Teodosic'i serbest bırakırsa kontratının garanti olan 2.1 milyon dolarlık kısmını ödeyecek. Bu durumda Sırp oyun kurucunun Avrupa'ya dönmesi ve ilk adresinin Fenerbahçe olması bekleniyor. Clippers'ın kararı, transferde belirleyici olacak.

Yayınlanma Tarihi:09:33,