SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dünya Kupası maç özeti! Belçika Tunus, Güney Kore Meksika, Almanya İsveç özeti izle!

Dünya Kupası heyecan bugün oynana G ve F grubu maçları ile devam etti. Belçika Tunus, Güney Kore Meksika ve günün son maçında Almanya İsveç karşı karşıya geldi. Günün mücadelelerini kaçıran futbol severler için Belçika Tunus, Güney Kore Meksika, Almanya İsveç maç özetleri haberimizin içerisinde yer alıyor.

Güncellenme: 20:58, 23/06/2018
Dünya Kupası maç özeti! Belçika Tunus, Güney Kore Meksika, Almanya İsveç özeti izle!

23 Haziran’da oynanan Belçika Tunus, Güney Kore Meksika, Almanya İsveç maçları ile Dünya Kupası’nda günün maçları tamamlandı. Sonucu merakla beklenen ilk maçta Belçika, Tunus karşısında 5-2’lik sonuçla farklı kazanırken, günün ikinci maçında ilk maçta Almanya’yı yenerek büyük sürprize imza atan Meksika Güney Kore’yi 2-1 yenmeyi başardı. Günün son maçında ise Almanya İsveç karşı karşıya geldi. Dünya Kupası’nda günün maçlarını izleyemeyen futbol severler için, Belçika Tunus, Güney Kore Meksika, Almanya İsveç özeti ve Dünya maçların önemli anlarını haberimizde bulabilirsiniz…

DÜNYA KUPASI MAÇ ÖZETLERİ İZLE

MEKSİKA İKİNCİ MAÇINI DA KAZANDI!

Dünya Kupası'nda F Grubu'nun kritik karşılaşmasında Güney Kore ile Meksika bir araya geldi. İlk maçta Almanya'yı 1-0 yenen ve önemli bir sürprize imza atan Meksika, Güney Kore'yi de 2-1'lik skorla mağlup etti ve bir üst tura yükselmek için önemli bir avantaj kazanmış oldu.

BELÇİKA MAÇINDA TAM 7 GOL

Dünya Kupası G Grubu'nun favorilerinden Belçika, Tunus ile oynadığı maçtan 5-2'lik galibiyetle ayrılarak rahat bir galibiyet elde etmeyi başardı.