SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Devre arasında tuvalete koştular, su sistemi tıkandı

Devre arasında tuvalete koştular, su sistemi tıkandı

Dünya Kupası'nda oynanan Kolombiya-Japonya karşılaşmasının devre arasında izleyiciler tuvalete akın edince Japonya'nın başkenti Tokyo'daki su sistemlerinde arıza meydana geldi.

SKOR DIŞ HABERLER / Geçtiğimiz Salı günü Dünya Kupası H Grubu’nda oynanan Kolombiya-Japonya maçından sonra Japonya’dan ilginç bir haber geldi.

Heyecan dolu maçın ilk yarısı sona erdiğinde milyonlarca Japon vatandaşının tuvalete koşması, başkent Tokyo’daki sistemlerde arıza yaşanmasına neden oldu.

Su işlerinden yapılan açıklamada, maçın devre arasında şehir stoğunun yüzde 24’ünün kullanıldığı ifade edildi. Bir yetkili ise, “Birçok insanın aynı anda tuvalete gitmesinden dolayı böyle bir sorun yaşandığını varsayıyoruz. Su kullanımı özellikle futbol maçlarındaki aralarda dalgalanma gösterebilir” şeklinde konuştu.

Japonya gruptaki ilk maçında Kolombiya’yı 2-1 yenerek gruptan çıkma adına önemli bir galibiyet elde etti.

23 Haziran 2018 İran`da Carles Puyol skandalı! Yayına çıkarmadılar çünkü... İspanya ve dünya futbolunun en önemli isimlerinden olan Carle Puyol, İran'da bir televizyon programında yorumculuk yapacaktı ancak saçlarının başına bela olabileceğini düşünmemişti. İlgili Haberi Oku