SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sırbistan İsviçre maçı saat kaçta? Dünya Kupası maçı hangi kanalda?

Dünya Kupası'nda günün son maçı Sırbistan ile İsviçre arasında oynanacak. İlk maçta Kosta Rika'yı 1-0 devirerek 3 puanla başlayan Sırbistan, İsviçre karşısında da puan alarak son maça avantajla girmek istiyor. Brezilya karşısında 1-1 berabere kalarak 1 puanla turnuvaya başlayan İsviçre bu kez 3 puanı hanesine yazdırmak istiyor. Peki, Sırbistan - İsviçre maçı hangi kanalda, saat kaçta?

Güncellenme: 19:13, 22/06/2018
Sırbistan İsviçre maçı saat kaçta? Dünya Kupası maçı hangi kanalda?

Dünya Kupası E grubunda yer alan Sırbistan İsviçre ikinci maçlarını oynamak için karşı karşıya geliyor. İlk maçında Kosta Rika’yı mağlup eden Sırbistan İsviçre’yi de yenerek 6 puanı hanesine yazdırmak istiyor. Oynadığı defansif futbolla eleştirilmesine rağmen istediğini almasını bilen İsviçre ise bu kez 3 puan için sahaya çıkacak. Heyecanlı mücadeleyi izlemek isteyen futbol severler Sırbistan İsviçre maçı saat kaçta, hangi kanalda merak ediyor. İşte, Sırbistan İsviçre maçına dair merak edilenler…

SIRBİSTAN İSVİÇRE MAÇI SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

İki takım arasındaki karşılaşma Kaliningrad Stadı'nda oynanacak ve TSİ 21.00'de başlayacak. TRT 1’den canlı yayınlanacak.

SON MAÇ YUGOSLAVYA DÖNEMİNDE

İki takım son olarak Yugoslavya dağılmadan önce karşı karşıya geldi. Sırbistan'ın Yugoslavya olarak değerlendirilmeye alındığında oynanan 13 maçta, İsviçre'ye karşı galibiyet sayılarında 6-2'lik üstünlüğü bulunuyor. İki takım arasında oynanan 5 maç ise beraberlikle sonuçlandı. Sırbistan'ın attığı 29 gole, İsviçre 16 golle karşılık verdi. İki takım son olarak 1 Eylül 2001'de İsviçre'de karşı karşıya geldi. O karşılaşmayı Yugoslavya 2-1 galip bitirmeyi bildi.

Yayınlanma Tarihi:18:39,