SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

MAÇ ÖZETİ: Brezilya Kosta Rika özeti izle! Brezilya Kosta Rika 2-0!

İlk maçtaki puan kaybını telafi etmek isteyen Brezilya, Kosta Rika maçında uzatma dakikalarında bulduğu 2 golle kazanmasını bildi. Navas'ın kalede devleştiği karşılaşmada Brezilya'nın golleri Coutinho ve Neymar'dan geldi, Brezilya Kosta Rika karşısında 2-0 kazandı. Heyecan dolu Brezilya Kosta Rika maçını izleyemeyen futbol severler için haberimizin içerisinde canlı yayın bağlantısı bulunuyor.

Güncellenme: 18:04, 22/06/2018
MAÇ ÖZETİ: Brezilya Kosta Rika özeti izle! Brezilya Kosta Rika 2-0!

Dünya Kupası D grubunda 2. maçlarında Brezilya ve Kosta Rika ilk maçta yaşadıkları puan kaybını telafi etmek için sahaya çıktı. Maçın başından itibaren Kosta Rika kalesine ataklar yapan Brezilya uzun süre Navas’ı geçmeyi başaramadı. Coutinho ve Neymar'ın golleri Brezilya'ya üç puanı getirdi. Bjorn Kuipers, 77. dakikada Brezilya lehine verdiği penaltıyı daha sonra VAR kararı ile iptal etti. Brezilya Kosta Rika maçını izleyemeyen futbol severler için haberimizin içerisinde karşılaşmanın özeti yer alıyor.

BREZİLYA KOSTA RİKA ÖZET İZLE

BREZİLYA’NIN PENALTISI VAR SİSTEMİ İLE İPTAL EDİLDİ

Karşılaşmanın 77. dakikasında Video Yardımcı Hakem (VAR) uygulamasında ise ilginç bir an yaşandı. Maçın Hollandalı hakemi Bjorn Kuipers, Neymar’a ceza sahası içinde yapılan müdahale sonrası penaltı noktasını gösterdi. Kosta Rika futbolcularının yoğun itirazı sonrası Bjorn Kuipers VAR’a başvurma kararı aldı. VAR’da pozisyonun tekrarını izleyen Bjorn Kuipers, penaltı kararından vazgeçerek topu Kosta Rika’ya verdi.

Yayınlanma Tarihi:17:23,