SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PSG’li Javier Pastore’den Beşiktaş’ı üzen yanıt

Yeniden şampiyon olmak için iddialı bir kadro kurmak isteyen Beşiktaş, Paris Saint Germain'de forma giyen Arjantinli Javier Pastore'ye teklifte bulundu. 29 yaşındaki orta saha ise tercihini Roma'dan yana kullanmayı düşünüyor.

Güncellenme: 10:04, 21/06/2018
PSG’li Javier Pastore’den Beşiktaş’ı üzen yanıt

Paris Saint Germain forması giyen Javier Pastore’yi kadrosuna katmak isteyen Beşiktaş, Arjantinli oyuncunun İtalya’da forma giymek istemesi nedeniyle bu transferde yol kat edemedi. Pastore, Roma’ya imza atmaya yakın.

Talisca’nın takımdan ayrılmasıyla birlikte bu boşluğu önemli bir transferle doldurmak isteyen Beşiktaş, Paris Saint Germain’in Arjantinli yıldızı Javier Pastore’ye teklif götürdü. Beşiktaş’la birlikte West Ham United’ın da teklif yaptığı yıldız futbolcu, buna karşın 2 takımı da geri çevirdi.

Hem Beşiktaş’tan hem de West Ham’dan yıllık maaş olarak oldukça yüksek bir teklif alan ancak kabul etmeyen Pastore’nin daha düşük ücretle Roma’ya transfer olacağı iddia edildi.

İLGİLİ HABER Galatasaray`ın kasası doldu! 38 milyon... Galatasaray`ın kasası doldu! 38 milyon...

Yıllık 6 milyon Euro kazanan ve vergi kesintilerinin ardından 4 milyon Euro’nun yanı sıra bonuslar kazanan Pastore, şu anda kazandığı miktarın daha altına Roma’ya imza atmaya hazırlanıyor.

Arjantin’li oyuncunun hafta başına kadar sağlık kontrolünden geçerek imza atması bekleniyor.

İLGİLİ HABER Galatasaray`ın gözdesi Arkadiusz Milik eski günlerini arıyor Galatasaray`ın gözdesi Arkadiusz Milik eski günlerini arıyor

Yayınlanma Tarihi:10:03,