SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Lionel Messi’ye annesi destek verdi

Arjantin'in tartışılan 10 numarası Lionel Messi'ye annesi destek verdi. Yıldız ismin annesi Celia Cuccittini "Messi aldığı eleştirilerden çok muzdarip. Ona bol şans diliyorum. Anı yaşaması ve mutlu olmasını söyledim" ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 18:50, 21/06/2018
Lionel Messi’ye annesi destek verdi

Rusya’nın ev sahipliğindeki 2018 Dünya Kupası D Grubu ilk karşılaşmasında İzlanda ile 1-1 berabere kalan Arjantin’de takımın yıldız ismi Messi, kaçırdığı penaltı sonrasında büyük eleştirilere maruz kalmıştı. Arjantinli yıldızın annesi Celia Cuccittini oğlu Lionel Messi’ye sahip çıktı.

Arjantin’in El Trece televizyonunda açıklamalarda bulunan anne Cuccittini, “Messi’nin hayali dünya kupasını kazanmak ve bunu yapamadığı için acı çekiyor. Messi aldığı eleştirilerden çok muzdarip. Ona bol şans diliyorum. Anı yaşaması ve mutlu olmasını söyledim” diye konuştu.

Messi’nin bildiği işi yapması gerektiğini ifade eden Cuccittini, “Ona, Javier Grandoli ile oynuyormuş gibi sahada yer alması gerektğini belirttim” diye konuştu. İLGİLİ HABER Dünya Kupası C ve D Grubu değerlendirmesi Dünya Kupası C ve D Grubu değerlendirmesi

Yayınlanma Tarihi:17:55,