SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray’ın kasası doldu! 38 milyon…

Galatasaray’ın kasası doldu! 38 milyon…

Galatasaray'da yönetimin sinerjisi ve Fatih Terim'in enerjisi karşılığını buldu, sarı-kırmızılılar daha transfer bile yapılmadan 38 milyon liralık kombine yeniledi, loca satın aldı.

Galatasaray’da henüz bir transfer yapılmamasına rağmen sarı-kırmızılı tribünler takımlarına sahip çıktı. Kombine yenileme ve loca satışlarından yaklaşık 38 milyon liralık bir gelir elde edildi.

Fatih Terim ile birlikte şampiyonluğa ulaşan ve Şampiyonlar Ligi’nde direkt gruplara kalan Cim-Bom’da kombine fiyatları yükseltilmesine rağmen taraftarın ilgisi azalmadı.

Ayrıca yönetime seçimde verilen açık destek de bunu tetikleyen faktörler arasında gösterildi.

Takımlarına inanan sarı-kırmızılılar kombineler konusunda adeta yarıştı. Bunun yanında elde kalan ve süresi geçen localar için de çalışan yönetim, bunların bir kısmının satışını gerçekleştirdi.

Sarı-kırmızılılar bu satışlardan 38 milyon lira elde etti. UEFA Finansal Fair Play anlaşmasına göre gelir ile gider dengesi konusunda son derece dikkatli olması gereken Galatasaray, bu durumu göz ardı etmeden transfer gerçekleştirecek.

21 Haziran 2018 Galatasaray`da Milik bombası! Anlaşma tamam... Yeni sezonda alternatif bir golcü arayan Galatasaray'da Napoli forması giyen Polonyalı Milik'in ismi gündeme geldi. Sarı kırmızılıarın oyuncunun kiralanması konusunda kulübüyle anlaşmaya vardığı iddia edildi. İlgili Haberi Oku