SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de son dakika Phillip Cocu gelişmesi!

Fenerbahçe'de teknik direktör koltuğu için çalışmalar sürerken PSV Eindhoven'ın hocası Phillip Cocu'nun menajeriyle yapılan görüşmede anlaşma sağlandığı öğrenildi.

Güncellenme: 17:35, 17/06/2018
Fenerbahçe’de son dakika Phillip Cocu gelişmesi!

Fenerbahçe’de Phillip Cocu isminin yeni teknik direktör olarak resmiyet kazanması için gün sayılıyor.

beİN Sports’un haberine göre; sarı lacivertli yönetim, İstanbul’a gelerek bir dizi görüşmede bulunan cocu’nun menajeri Rob Jansen ile her konuda anlaşma sağladı.

Jansen, sarı – lacivertliler ile oldukça pozitif geçen görüşmede deneyimli teknik adamın kontratı konusunda hukuksal açıdan son düzenlemeleri yaptığı öğrenildi.

PSV Eindhoven ile 2019 yılına kontratı bulunan 47 yaşındaki çalıştırıcıya imza attırmak için uğraşan Fenerbahçe, Hollanda kulübüyle de görüşmelerini sürdürüyor.

Sarı lacivertli yönetimin, bir miktar tazminat ödeyerek bu sorunu da ortadan kaldırdıktan sonra Cocu ismini önümüzdeki hafta içerisinde resmen açıklaması bekleniyor.

İLGİLİ HABER Pierre van Hooijdonk`tan Fenerbahçe ve Cocu açıklaması Pierre van Hooijdonk`tan Fenerbahçe ve Cocu açıklaması

PSV İLE GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

beINSPORTS HABER”in ulaştığı kaynaklar doğrultusunda PSV Eindhoven yönetimi de Fenerbahçe’nin Phillip Cocu ile ilgilendiği haberlerini doğruladı. Henüz resmi olarak biten birşey olmadığını belirten hollanda kulübünün yetkilileri Fenerbahçe ile görüşmelerin sürdüğünü bildirdi.

Bir süredir tatilde bulunan Phillip Cocu’nun da Fenerbahçe maçlarını izleyerek, ön hazırlık yapmaya ve takım hakkında bilgi toplamaya çalıştığı öğrenildi.

Cocu’nun yardımcılığı için adı geçen Dirk Kuyt’ın tercihini yeni göreve başladığı Feyenoord genç takımından yana kullanacağını sarı lacivertlilere ilettiği belirtildi. 47 yaşındaki çalıştırıcının, asistanlığını tıpkı PSV’de olduğu gibi Van der Weerden’in yapacağı kaydedildi.

İLGİLİ HABER Ahmet Ağaoğlu`ndan Mehmet Ekici ve Fenerbahçe itirafı: `Olacak iş değil` Ahmet Ağaoğlu`ndan Mehmet Ekici ve Fenerbahçe itirafı: `Olacak iş değil`

Yayınlanma Tarihi:17:32,