SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de kritik gün! Gözler Comolli’nin imza töreninde!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe'de Sportif Direktör Damien Comolli için Çarşamba günü düzenlenecek olan basın toplantısında teknik direktör konusunda bilgi verilmesi bekleniyor.

Güncellenme: 00:40, 13/06/2018
Fenerbahçe’de kritik gün! Gözler Comolli’nin imza töreninde!

Fenerbahçe’de sportif direktörlük koltuğuna getirilen Damien Comolli için düzenlenecek olan basın toplantısının neden ertelendiği ortaya çıktı.

Comolli’nin basın toplantısı normalde Salı günü yapılacaktı. Ancak beİN Sports’ta yer alan habere göre, Fransız futbol adamının bazı transfer görüşmelerini sürdürmek için Fransa’ya gittiği öğrenildi.

Çarşamba düzenlenecek basın toplantısında Comolli’nin yeni teknik direktöre ilişkin bilgiler vermesi beklenirken Fenerbahçe yönetiminin bu sorunu en geç Cuma gününe kadar halletmek istediği belirtildi.

Teknik direktör Aykut Kocaman ile yola devam edilmesi ya da yeni bir çalıştırıcının takımın başına getirilmesi konusu kesin olarak çözüldükten sonra Comolli ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç yeni sezonun planlaması için transferlere başlayacak.

Comolli ile Ali Koç’un yarın düzenlenecek olan basın toplantısında bir arada olması bekleniyor. Öte yandan alınan bilgilere göre, Fenerbahçe’nin teknik direktör Louis van Gaal hakkında herhangi bir girişimde bulunmadığı ifade edildi.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe Müjdat Yetkiner ile yollarını ayırdı! Fenerbahçe Müjdat Yetkiner ile yollarını ayırdı!

Yayınlanma Tarihi:19:06,