SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Jose Sosa’ya son teklif: Ya kabul edersin, ya da…

Muharrem Usta döneminde Trabzonspor'a Milan Kulübü'nden transfer edilen ancak bir türlü beklenen performansı gösteremediği için gönderilmesi gündeme gelen Jose Sosa'dan, Ağaoğlu yönetimi 'feda' isteyecek.

Güncellenme: 10:06, 08/06/2018
Jose Sosa’ya son teklif: Ya kabul edersin, ya da…

İşbaşına gelen Ahmet Ağaoğlu yönetimi yüksek maaş alan oyuncularıyla teker teker görüşmelerini sürdürürken, kaptan Onur Kıvrak yıllık kazancından 550 bin Euro indirime gitmiş ve camiada büyük takdir toplamıştı. Burak Yılmaz’dan da aynı özverinin yapılmasını istenirken bu konudaki görüşmeler devam ediyor. İLGİLİ HABER Trabzonspor`da Abdülkadir Ömür için dev teklif masada! Trabzonspor`da Abdülkadir Ömür için dev teklif masada!

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR TALİP OLDU

Habertürk’ün haberine göre; Sosa ile de masaya oturan Trabzonspor yönetimi, Arjantinli oyuncunun kazandığı yıllık 3 milyon 300 bin Euro’yu kendisine veremeyeceklerini bildirdi ve yıllık 1 milyon 650 bin Euro verebilecekleri iletildi. Sosa’nın bu teklifi kabul etmediği öğrenilirken, Sosa’ya bir hafta süre verildiği aksi takdirde Arjantinli oyuncuyla yolların ayrılacağı bildirildi.

Öte yandan tecrübeli isme Başakşehir’in talip olduğu öğrenildi.