SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Premier Lig’de sezonu ezeli rakibi Manchester City’nin gerisinde ikinci sırada tamamlayan Kırmızı Şeytanlar, Real Madrid’in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo’yu kadrosuna katmak istiyor.

Teknik direktör Jose Mourinho’nun özellikle istediği Ronaldo da Manchester kentine geri dönmeye sıcak bakıyor.

İngiliz gazetesi Daily Star’ın haberine göre, Manchester ekibinin büyük bir teklif ile Real Madrid’in karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

İLGİLİ HABER Kasımpaşa`dan flaş Trezeguet açıklaması: `Galatasaray istedi ama...` Kasımpaşa`dan flaş Trezeguet açıklaması: `Galatasaray istedi ama...`

Jose Mourinho’nun Pogba’nın gönderilmesinde bir sakınca olmadığını söylediği iddia edilirken, Manchester United’ın Ronaldo için Paul Pogba ile birlikte 132 milyon Euro’luk bir transfer teklifini Real Madrid’e sunması bekleniyor.

Geçmiş dönemlerde Cristiano Ronaldo’nun adı sık sık Manchester United ile anılmış ancak transfere yönelik somut bir adım atılamamıştı.

33 yaşındaki yıldız futbolcu Messi ve Neymar’dan daha düşük bir ücret karşılığında Real Madrid’de oynadığı için yeni sözleşme talebinde bulunmuş ancak olumlu bir sonuç alamamıştı.

İLGİLİ HABER Flaş açıklama! ‘Guti, Real Madrid`in başına geçecek' Flaş açıklama! ‘Guti, Real Madrid`in başına geçecek'

Yayınlanma Tarihi:18:22,