SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ali Koç ilk maçında tribünleri ayağa kaldırdı! İşte o anlar…

Ali Koç Fenerbahçe Başkanı olarak gittiği ilk maçında tribünleri ayağa kaldırdı. Sarı lacivertlilerin TOFAŞ'ı farklı mağlup ettiği maça Ali Koç'un tribünlerle birlikte yaptığı tezahürat damga vurdu.

Güncellenme: 09:14, 06/06/2018

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Play-off final serisi ilk maçında TOFAŞ’ı ağırlayan Fenerbahçe Doğuş, yeni başkan Ali Koç’un tribünden izlediği maçı 103-63 kazanarak seride durumu 1-0 yaptı.

Karşılaşmanın bitimine 5.5 dakika kala Fenerbahçe maçı 92-53 önde götürürken Ali Koç tribünlerle birlikte tezahürat yapmaya başladı. Yayıncı kuruluşun da ekranlara getirdiği o anlarda ‘sarı’ diye bağıran Ali Koç’a tribünler ‘lacivert’ şeklinde karşılık verdi. Ortaya çıkan müthiş görüntü sosyal medyada da gecenin en çok paylaşılan anı oldu.

İLGİLİ HABER Zeljko Obradovic: `Hayalim, bir sonraki maçta Ali Koç ve Aziz Yıldırım`ı bir arada görmek` Zeljko Obradovic: `Hayalim, bir sonraki maçta Ali Koç ve Aziz Yıldırım`ı bir arada görmek`

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`nin yeni sportif direktörü adayı Damien Comolli, İstanbul`da! Fenerbahçe`nin yeni sportif direktörü adayı Damien Comolli, İstanbul`da!

Yayınlanma Tarihi:08:20,