SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’dan ayrılan Rıza Çalımbay’a sürpriz talip!

İsviçre Süper Lig ekiplerinden Lugano, teknik direktör Rıza Çalımbay'a teklifte bulundu. Rıza Çalımbay, kendisine yapılan teklif hakkında açıklama yaptı.

Güncellenme: 16:32, 05/06/2018
Trabzonspor’dan ayrılan Rıza Çalımbay’a sürpriz talip!

Spor Toto Süper Lig’de geçen sezon Trabzonspor’u çalıştıran teknik direktör Rıza Çalımbay’a, İsviçre Süper Lig ekiplerinden Lugano transfer teklifinde bulundu.  Deneyimli teknik adam, yaptığı açıklamada, Trabzonspor’dan ayrıldıktan sonra birçok takımdan teklif aldığını ve bu çerçevede bazı görüşmelerde bulunduğunu söyledi.

İLGİLİ HABER Trabzonspor`un genç yıldızı Abdülkadir Ömür`e çılgın teklif! Trabzonspor`un genç yıldızı Abdülkadir Ömür`e çılgın teklif!

Türkiye’den gelen tekliflerin dışında İsviçre Süper Lig ekiplerinden Lugano takımının yöneticilerinin kendisini telefonla arayıp yeni sezonda kendi takımlarını çalıştırmaları yönünde teklif yaptıklarını dile getiren Çalımbay, “Tekliflerini ilettiler. Bunun karşılığında ben de görüşlerimi belirttim” dedi.

Rıza Çalımbay, yurt dışında çalışmaya sıcak baktığını anlatarak, “Gelişmeleri takip ediyoruz, bekliyoruz. Hakkımızda hayırlı olmasını diliyoruz. Yurt dışı şu an için daha cazip gibi görünse de bekleyip göreceğiz. Ona göre kararımızı vereceğiz” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:16:30,