SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ali Koç’un mazbata töreni için Kadıköy’e akın ettiler

Fenerbahçe'de başkanlık yarışını kazanan Ali Koç ve yönetimi, mazbatalarını almak için saatleri sayarken Fenerbahçe taraftarı da Kadıköy'e akın etmiş durumda.

Fenerbahçe'de başkanlık yarışını kazanan Ali Koç ve yönetimi, mazbatalarını alırken Fenerbahçe taraftarı da tarihi törene canlı canlı tanıklık etmek için Kadıköy'e akın etti
Saat 18:00'da başlayan töreni izlemek isteyen taraftarlar, Fenerium Tribünü alt ve üst girişlerinden girebilmek için uzun kuyruklar oluşturdu.
Ali Koç'un başkan seçilmesinin ardından Kadıköy sokaklarında kutlamalar yapan Fenerbahçeli taraftarlar, mazbata töreni için de büyük hazırlıkla stadın yolunu tuttu.
Geçtiğimiz hafta sonu Ülker Stadyumu'nda yapılan ve 20 bin 736 geçerli oyun kullanıldığı tarihi seçimde, oyların 16 bin 092'sini alan Ali Koç, 4 bin 644 yy alan Aziz Yıldırım'a farklı şekilde üstünlük sağlayarak sarı lacivertli kulübün 37. başkanı olmuştu.
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, bir ara tribünleri dolduran taraftarların tezahüratlarına karşılık vermek için sahaya çıktı ve onları selamladı.
Öte yandan 'Rambo' lakabıyla tanınan Okan Güler de arkasında 'Ali Koç Baba' yazılı formasıyla duvarın üzerine çıkarak Fenerbahçeli taraftarlarla selamlaştı ve tezahüratlara katıldı.
Mazbata töreni kulüp tarihinde ilk kez taraftarın önünde statta gerçekleşti.
Mazbata töreninden saatler önce Kadıköy'e gelen sarı-lacivertli taraftarlar, Fenerium tribününün tamamını doldurdu.
Bu tribün yeterli olmayınca taraftarlar için Migros kale arkası tribünü de açıldı.
Stattaki 20 bine yakın sarı-lacivertli taraftar, yeni başkanları Ali Koç lehine sık sık tezahüratlar yaptı.
Ali Koç sahneye, Meşaleler yakarak renkli görüntüler oluşturan taraftarların sevgi gösterilerine Ali Koç da karşılık verdi. küçükken kendisini Fenerbahçeli yapan Kamer Kaya ile birlikte çıktı.
Koç, konuşmasının ardından tribünleri tek tek dolaştı.
Uzun süre tribünleri dolaşan Koç, taraftarlarla tezahürat yaptı.
İşte Kadıköy'den unutulmayacak kareler...