SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Survivor Adem kimdir? Ünlüler takımındaki Adem Kılıççı nereli?

Survivor'da son dönemde Turabi ile yaşadığı kavgalarla gündeme gelen Adem Kılıççı takımının oyunlardaki yenilgileri ile de ada yaşantısında zor günler geçiriyor. Survivor Adem bu sezon Survivor'da şampiyon olabilecek mi merak ediliyor. Bir diğer merak konusu da Survivor Adem kimdir, kaç yaşında? İşte boksör olan Adem hakkında merak edilenler...

Güncellenme: 18:53, 04/06/2018
Survivor Adem kimdir? Ünlüler takımındaki Adem Kılıççı nereli?

Survivor’da Turabi ile devam eden kavgasının ardından gergin günler geçiren Adem Kılıççı, ünlüler takımının aldığı ardı ardına yenilgilerle yarışma boyunca en zor günlerini yaşıyor. Geçen sezon Survivor 2017'de finale kadar yükselen fakat Ogeday'a kaybederek yarışmada ikinci olan Adem Kılıççı, bu sezon hem kendi hem de karşı takımdaki birbirinden güçlü isimleri geride bırakarak yarışmayı birinci tamamlamak istiyor. Peki, Survivor Adem kimdir, Survivor Adem nereli, Adem Kılıççı kaç yaşında gibi hakkında özel bilgiler de merak ediliyor. İşte bilinmeyen tüm yönleriyle Survivor Adem Kılıççı…

SURVİVOR ADEM KİMDİR?

Survivor All Star takımının dikkat çeken isimlerinden olan Adem Kılıççı, 1986 Ağrı doğumlu. Adem Kılıççı boksör ve İstanbul’daki Fenerbahçe Boks Şubesi’nin üyesi. Antalya’da düzenlenen 2004 Dünya Boks Şampiyonası’nda gümüş madalya almıştı. Şikago’nun ev sahipliğini yaptığı 2007 Dünya Amatör Boks Şampiyonası’nda bronz madalya elde etti. 2013 Akdeniz Oyunlarında Altın madalya kazandı. Kendisi hakkında Ağrı’nın gururu yakıştırılması yapılmaktadır.

SURVİVOR 2017’Yİ FİNALDE KAYBETTİ

Survivor 2017'ye ünlüler takımından katılan Adem Kılıççı, Ogeday ile birlikte canlı SMS oylamasına çıkmış halk oylaması sonucunda Survivor 2017 ikincisi olmuştu. Geçtiğimiz günlerde Survivor All Star 2018'de mücadele edeceğini açıklan Adem Kılıççı, “Yarım kalan bir hikayemiz var” sözleriyle bu sene de iddialı olduğunu belirtmişti.

Survivor 2018 All Star'da yer alacak Adem Kılıççı, İtalya’nın Pascara kentinde düzenlenmiş olan Akdeniz Oyunları’na da katılan Adem Kılıççı, gösterdiği performans sayesinde 2009 yılında yarışmalardan gümüş madalya ile ayrıldı. 2011 yılında Ankara’da düzenlenmiş olan Büyükler Avrupa Şampiyonası’nda da katıldığı müsabakalar sonrasında gümüş madalya alan Türk boksör Adem Kılıççı, başarılarını 2012 yılında da sürdürdü. 2012 yılında gerçekleştirilen Londra Olimpiyatları’nda yapılan testler sonucunda kanında yasaklı maddeye rastlanan Adem Kılıççı, bundan dolayı Londra Olimpiyatları’ndan diskalifiye edildi. Olimpiyat müsabakaları sonucunda almış olduğu dereceler de iptal edildi. 2012 yılının ardından da 2013 yılında Akdeniz Oyunları’nda altın madalya almaya hak kazandı.