SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Nevbahar Koç: Ali, hayalinin peşinden koştu

Nevbahar Koç: Ali, hayalinin peşinden koştu

Fenerbahçe’nin yeni First Lady’si Nevbahar Koç, Fenerbahçe başkanı seçilen eşi Ali Koç'u kutladı ve 'Ali çocuklarına her zaman hayallerinin peşinden koşmasını söyler. Bence kendi de aynı şeyi yapıyor' dedi.

Dünkü tarihi kongrede Ali Koç ile birlikte oy kullanan Fenerbahçe’nin yeni First Lady’si Nevbahar Koç, eşinin başkan seçilmesinin ardından ilk açıklamasını da yaptı.

Nevbahar Koç, “Ali çocuklarına her zaman hayallerinin peşinden koşmasını söyler. Bence kendi de aynı şeyi yapıyor. Çocukluğundan beri istediği bir şey. Biz tabii ilk başta sıcak bakmıyorduk bu duruma. Ama şimdi fikrimiz değişti. Başta babası olmak üzere arkasındayız” ifadelerini kullandı.

04 Haziran 2018 Semih Şentürk`ten Fenerbahçe Başkanı Ali Koç`a tebrik, Aziz Yıldırım`a sitem! Fenerbahçe'nin eski golcüsü Semih Şentürk, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla sarı-lacivertlilerin gerçekleştirdiği tarihi seçimi değerlendirdi. Semih, yeni başkan Ali Koç'u tebrik ederken Aziz Yıldırım'a ise sitemde bulundu. İlgili Haberi Oku

04 Haziran 2018 Şansal Büyüka`dan büyük iddia! Ali Koç kazanınca... İlgili Haberi Oku