SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Müller’den Mesut Özil ve İlkay Gündoğan’a destek

Müller’den Mesut Özil ve İlkay Gündoğan’a destek

Almanya'nın yıldız futbolcusu Thomas Müller, Mesut Özil ve İlkay Gündoğan hakkında açıklamada bulundu. Müller: "İkisinin de kesinlikle arkasındayız. Onlar takımımızın önemli parçalarıdır" ifadelerini kullandı.

Almanya Milli Takımı’nda forma giyen Bayern Münih’in futbolcusu Thomas Müller, Türk kökenli takım arkadaşları Mesut Özil ve İlkay Gündoğan’ın milli takımın önemli parçaları olduğunu söyledi.

Müller, “Welt am Sonntag” gazetesine verdiği röportajda, Mesut Özil ve İlkay Gündoğan’ın Londra’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelmelerini değerlendirdi.

Konunun milli takım kampının ilk günlerinde konuşulduğunu ve iki oyuncunun takım içinde görüşlerini ifade ederek soruları yanıtladığını belirten Müller, “İkisinin de kesinlikle arkasındayız. Onlar takımımızın önemli parçalarıdır.” ifadesini kullandı.

02 Haziran 2018 Almanya`dan tatsız prova! Rusya 2018 hazırlıklarını sürdüren son dünya şampiyonu Almanya, deplasmanda Avusturya ile karşılaştı. Panzerler sahadan 2-1'lik mağlubiyetle ayrıldı. İlgili Haberi Oku