SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de tarihi seçim, Kadıköy’de mahşeri kalabalık!

Fenerbahçe'de 21 bin 350 oyun kullanıldığı tarihi rekorun kırıldığı ve Ali Koç'un ezici bir üstünlükle başkan seçildiği seçim nefes kesen bir yarış içinde geçerken, stat içi ve stat dışındaki atmosfer de Kadıköy'deki heyecanı ortaya koyan görüntülere sahne oldu.

Güncellenme: 20:28, 03/06/2018
Fenerbahçe’de tarihi seçim, Kadıköy’de mahşeri kalabalık!

Fenerbahçe Kulübü’ndeki tarihi seçim nefesleri keserken Ali Koç, 20 bin 736 geçerli oyun 16 bin 095’ini alarak başkanlığa seçildi.

Sonucun kesinleşmesinin ardından büyük sevinç yaşanırken stat içi ve dışında muhteşem bir atmosfer vardı. Kongreye 21 bin 350 oyla rekor katılım sağlanırken stat dışındaki yoğunluk ise dikkatlerden kaçmadı.

Başkan adaylarından Ali Koç ve Aziz Yıldırım oylarını kullanırken Ali Koç bir ara stat dışında bekleyen taraftarları selamladı. Koç’un taraftarla kucaklaştığı anlarda stat dışındaki atmosfer tavan yaptı.

Ülker Stadı’nda gerçekleştirilen seçimde stat içinde de heyecan doruklara ulaşırken Aziz Yıldırım destekçileri de başkanı bir an olsun yalnız bırakmadı.

Ali Koç destekçilerinin stat dışında daha fazla etkin olduğu görülürken binlerce insan Kadıköy sokaklarında tarihi seçimin sonuçlanmasının ardından kutlamalara başladı.

Yayınlanma Tarihi:17:04,