SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe başkanlık seçimi canlı izle! İşte Fenerbahçe Kongresi canlı yayın…

Fenerbahçe başkanlık seçiminde oy verme işlemi baladı. Fenerbahçe başkanlık seçimini canlı izlemek isteyen taraftarlar haberimizden canlı yayına ulaşabilir. Fenerbahçe başkanlık seçimi öncesi iki aday Ali Koç ve Aziz Yıldırım son defa üyelere seslendi. İşte canlı yayın...

Güncellenme: 18:10, 03/06/2018
Fenerbahçe başkanlık seçimi canlı izle! İşte Fenerbahçe Kongresi canlı yayın…

Ülker Stadyumu’nda gerçekleşen genel kurulda üyeler saat 10:00’da oy vermeye başladı. Saat 17:00’ye kadar devam edecek olan oy verme işlemi sonrasında bütün sandıklar birlikte açılarak sayım işlemine geçilecek. Başkan adaylarından Aziz Yıldırım 36 numaralı sandıkta, Ali Koç ise 21 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Haberimizden Fenerbahçe başkanlık seçimini canlı olarak izleyebilirsiniz.

FENERBAHÇE BAŞKANLIK SEÇİMİ CANLI YAYIN

Türk futbol tarihinin ve Fenerbahçe'nin en önemli başkanlık seçimi başladı… Kulüp tarihinde ilk kez statta yapılacak kongrede Aziz Yıldırım ile Ali Koç başkanlık yarışına girdi. Toplam 25 bin 650 üyenin oy kullanabileceği kongreye yüksek katılım bekleniyor. Yeni dönem başkanını seçmek için oy verme işlemi Ülker Stadı'nda saat 10.00 itibariyle başladı. İki başkan adayı seçim öncesi son konuşmalarını genel kurulun önünde gerçekleştirdi. İlk gün söz almak isteyen üyeler de konuşma yaptı. Aziz Yıldırım ve Ali Koç'un konuşmaları sırasında gergin anlar yaşandı.

KONGREDE YAŞANANLAR…

11.20-  Ali Koç: Dereyi görmeden paçaları sıvamıyoruz. Büyük bir destek var, teşekkür ediyorum. Taraftar bana inanıp güvendiği için sevgi gösteriyor. Bir hayal gerçekleşmek üzere. Aziz Yıldırım'a kızgın değilim; neden kızayım. O benim başkanım. Ben bu kulübün taraftarıyım. Taraftar olduğum için adayım.

10.55- Fenerbahçe'nin eski oyuncularından Emre Belözoğlu, eski teknik direktörü İsmail Kartal, oyuncu Selçuk Yöntem ve bir çok ünlü isim oy kullanma işlemi için kongre alanına geldi.

10.00 – Sarı lacivertlilerde Ülker Stadı'nın kapıları açıldı ve kongre üyeleri oy kullanma işlemi için belirlenen 38 sandığa yöneldi. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım kongre üyelerini tek tek karşılayarak tokalaşırken bol bol fotoğraf çekildi.

Bir diğer başkan adayı Ali Koç da erken saatlerde Ülker Stadı'na geldi. Oldukça yoğun ilgi ile karşılanan Ali Koç ile fotoğraf çektirmek için kongre üyeleri ve taraftarlar adeta birbirleriyle yarıştı.

ALİ KOÇ’UN YÖNETİM LİSTESİ

Semih Özsoy, Nevres Erol Bilecik, Mehmet Burhan Karaçam, Sevil Zeynep Becan, Şaban Erdikler, Mustafa Tankut Turnaoğlu, Fethi Pekin, Metin Şen, Turhan Şahin,Mustafa Kemal Danabaş, Acar Sertaç Komşuoğlu, Simla Türker Bayazıt, Ömer Okan, Burak Çağlan Kızılhan

Yayınlanma Tarihi:12:15,