SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım kongrede saatlerce ayakta bekledi!

Fenerbahçe'de rekor katılımın gerçekleştirildiği kongrede Başkan Aziz Yıldırım üyeleri tek tek girişte karşılamak için saatlerce ayakta bekledi.

Güncellenme: 16:44, 03/06/2018
Aziz Yıldırım kongrede saatlerce ayakta bekledi!

Tüm Türkiye’nin sonucunu merakla beklediği Fenerbahçe Kongresi’e müthiş bir katılım gerçekleştirildi… Türk Spor tarihinin en yüksek katılımlı kongresini gerçekleştiren sarı lacivertlilerde Ülker Stadı’nda yapılan oy verme işlemi saat 10.00’da başladı.

İLGİLİ HABER Ali Koç`tan sosyal medyayı sallayan fotoğraf! Ali Koç`tan sosyal medyayı sallayan fotoğraf!

Sabahın erken saatlerinden stada gelen mevcut başkan Aziz Yıldırım kapıların açılmaya başlamasıyla birlikte bütün kongre üyelerini tek tek girişte karşıladı.

Fenerbahçe kongre üyelerinin büyük bir ilgi gösterdiği Aziz Yıldırım, oy verme işleminin başladığı saatten şu ana kadar ayakta bekledi. Öğlen saatlerinde sıcaklığın çok yükseldiği anlarda kafasına şapka takarak korunmaya çalışan Aziz Yıldırım kendisiyle fotoğraf çekilmek isteyen taraftarları da geri çevirmedi. Yaklaşık 7 saat hiç oturmadan ayakta üyeleri karşılayan Yıldırım’ın enerjisi sosyal medyada da çok konuşulmaya başladı.

İLGİLİ HABER Ali Koç`tan tarihi seçimle ilgili şok itiraz: `Gelmeyeceklere oy kullandıracaklar` Ali Koç`tan tarihi seçimle ilgili şok itiraz: `Gelmeyeceklere oy kullandıracaklar`

 

Yayınlanma Tarihi:16:32,