SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ali Koç’tan sosyal medyayı sallayan fotoğraf!

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç'un, küçük bir çocukla çekilen fotoğrafı sosyal medyanın en çok paylaşılanları arasına girdi.

Güncellenme: 16:12, 03/06/2018
Ali Koç’tan sosyal medyayı sallayan fotoğraf!

Fenerbahçe’deki tarihi seçimde büyük bir ilgiyle karşılaşan başkan adayı Ali Koç, 7’den 70’e herkes tarafından büyük bir sevgiyle kucaklandı. Koç’un küçük bir çocukla çekilen fotoğrafı ise günün karesi oldu…

Sabahın erken saatlerinden itibaren Ülker Stadı’ndaki yerini alan Koç, oy vermeye gelen kongre üyeleriyle tek tek selamlaşıp, fotoğraf çektirmek isteyenleri kırmadı.

Bir an olsun oturmayan ve sürekli saha içinde dolaşan Ali Koç’un, küçük bir çocuğu güldürmek isterken Sözcü foto muhabiri Hüseyin Çağlar’ın denklanşörüne takılan fotoğraf günün karesi oldu.

Parmağını ağzına sokarak ses çıkartıp minik bir çocuğu güldürmek isteyen Koç’un bu fotoğrafı sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.

İLGİLİ HABER Ali Koç`tan tarihi seçimle ilgili şok itiraz: `Gelmeyeceklere oy kullandıracaklar` Ali Koç`tan tarihi seçimle ilgili şok itiraz: `Gelmeyeceklere oy kullandıracaklar`

 

İLGİLİ HABER Fenerbahçe kongresinde Mehmet Ali Aydınlar`a yoğun tepki! Fenerbahçe kongresinde Mehmet Ali Aydınlar`a yoğun tepki!

Yayınlanma Tarihi:16:04,