SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Alex de Souza’dan duygu dolu İnstagram paylaşımı!

Fenerbahçe'nin unutulmaz futbolcusu Alex de Souza 14 sene önce sarı lacivertli kulübe imza attığı günün yıldönümü ile ilgili İnstagram paylaşımı yaptı.

Güncellenme: 17:09, 03/06/2018
Alex de Souza’dan duygu dolu İnstagram paylaşımı!

Spor Toto Süper Lig ekibi Fenerbahçe’nin eski kaptanı ve efsanesi Alex, sarı lacivertli kulüple resmi sözleşme imzaladığı günün yıldönümünde bir İnstagram paylaşımı yaptı.

Instagram hesabından duygusal bir mesaj yayınlayan Brezilyalı futbolcu, 14 yıl önceki imza töreninden fotoğraflar paylaşırken teknik direktör Christop Daum, takım arkadaşı Fabio Luciano ve yönetici Hakan Bilal Kutlualp’e de teşekkür etmeyi unutmadı.

Alex de Souza, “Burada 3 kişiye sonsuz teşekkürlerimi sunmak isterim. Hakan Bilal, beni Fenerbahçe'ye getirmek için verdiği çabalar için, Christoph Daum, bende ısrarcı olduğu ve yüksek seviyede oynamam için beni koruduğu için ve @f.luciano3 beni gelmeye ikna ettiği ve adaptasyon sürecimde yardımları için. Geri kalanı tarihe yazıldı… Çok güzel bir tarihe” ifadelerini kullandı.

Burada 3 kişiye sonsuz teşekkürlerimi sunmak isterim. Hakan Bilal, beni Fenerbahçe'ye getirmek için verdiği çabalar için, Christoph Daum, bende ısrarcı olduğu ve yüksek seviyede oynamam için beni koruduğu için ve @f.luciano3 beni gelmeye ikna ettiği ve adaptasyon sürecimde yardımları için. Geri kalanı tarihe yazıldı… Çok güzel bir tarihe Queria aqui deixar meu eterno agradecimento a 3 pessoas. Hakan Bilal pelo esforço e poder de convencimento em me levar ao Fenerbahçe, Cristoph Dauam por insistir e me proteger para que eu pudesse jogar em bom nível e @f.luciano3 Por todo o esforço que fez para q eu fosse e depois para minha adaptação… o resto virou história… uma linda história! #03/06/2004

alexdesouza (@alexcfc10)’in paylaştığı bir gönderi ()

İLGİLİ HABER Ali Koç`tan sosyal medyayı sallayan fotoğraf! Ali Koç`tan sosyal medyayı sallayan fotoğraf!

Yayınlanma Tarihi:16:37,