SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ne yaptın Marcus Rashford! Yok böyle top kontrolü…

Manchester United'ın genç yıldızı Marcus Rashford, top kontrolü konusunda ne kadar yetenekli olduğunu gösterdi. İngiltere Futbol Federasyonu, Marcus Rashford'un şovunu "Normalde bu kadar uzun video paylaşmıyoruz ama..." diyerek paylaştı.

Güncellenme: 11:44, 02/06/2018

SKOR DIŞ HABER İngiltere Milli Takımı ve Manchester United’ın genç yıldızı Marcus Rashford, Watford’da bir otelin dışında sergilediği top kontrolü şovu ile herkesi kendisine hayran bıraktı. Bu konuda dünyanın en iyisi olabilecek bir şova imza atan Marcus Rashford, top sektirerek tam 199 adım atmayı başardı.

İLGİLİ HABER Real Madrid taraftarının gönlündeki isim Jürgen Klopp Real Madrid taraftarının gönlündeki isim Jürgen Klopp

Otelin dışından hem top sektirip hem yürüyerek otele kadar giden Marcus Rashford, İngiltere Futbol Federasyonu’nun da ezberini bozdu. İngiltere Futbol Federasyonu, resmi Twitter hesabından Marcus Rashford’un videosunu “Normalde bu kadar uzun videoları paylaşmıyoruz ama…” notu ile takipçilerine duyurdu. Marcus Rashford, bu hareketleri ile Dünya Kupası’na damga vurabilecek isimler arasında yer alacağını gösterdi.