SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İki ayda 37 kilo verdi… Kendisini Dünya Kupası’na önerdi!

Aşırı kilolu bir fotoğrafı ile gündeme gelen Mısırlı eski futbolcu Mido, inanılmaz bir şekilde iki ayda 37 kilo birden verdi. Mido daha sonra Mısır Milli Takımı Teknik Direktörü Hector Cuper'e esprili bir mesaj gönderdi.

Güncellenme: 13:04, 02/06/2018
İki ayda 37 kilo verdi… Kendisini Dünya Kupası’na önerdi!

SKOR DIŞ HABER Kariyerinde Ajax, Tottenham ve Roma gibi takımlar bulunan, son olarak İngiltere’de FC Barnsley forması giyerken 2013 yılında futbolu bırakan Mido, iki ay önce aşırı kilolu fotoğrafı ile gündeme gelmişti. Bir teknede arkadaşları ile geçirdiği tatilde çekilen fotoğraflar sonrası Mido, adeta bir mucizeye imza attı. Yaklaşık iki ayda tam 37 kilo veren Mido, Rusya’da düzenlenecek 2018 Dünya Kupası’nda mücadele edecek olan Mısır Milli Takımı Teknik Direktörü Hector Cuper’e mesaj göndermeyi de ihmal etmedi.

İLGİLİ HABER Eski futbolcunun son hali görenleri şaşırttı Eski futbolcunun son hali görenleri şaşırttı

Önce verdiği kilolar ile ilgili resmi Twitter hesabından bir paylaşımda bulunan Mido “Tam 37 kilo verdim. 15 kilo daha vereceğim. Kilolu halimi eleştiren ve alay eden herkese çok teşekkür ederim. Hayatımı değiştirdiniz. Daha sağlıklı ve dikkatli bir yaşam sürmeye başlamamı sağladınız. Kendimi yeniden bulmamı ve yolculuğuma baştan başlamamı sağlayan herkese çok teşekkür ederim” yazdı.

CUPER’E TAVSİYE

Mido, kiloları ile ilgili bilgi verdikten sonra Mısır Milli Takımı’nın Teknik Direktörü Hector Cuper’e de esprili bir mesaj gönderdi. Dünya Kupası’nda mücadele edecek olan Mısır’ı çalıştıran Hector Cuper’e Twitter hesabından seslenen Mido “Sayın Cuper… Kontra atağa çıkarken top saklayabilecek bir forvete ihtiyacınız olduğunu biliyorum. Mısır Milli Takımı forması altında oynadığım her iki maçta bir gol attım. Yani Dünya Kupası’nda oynayacağımız ilk üç grup maçında en az bir gol atacağımın garantisini verebilirim” yazarak kendisini de Dünya Kupası kadrosuna katmasını tavsiye etti.