SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bayern Münih’te dev revizyon!

Bayern Münih'te kadro yeniden şekilleniyor. Bayern Münih'în yeni teknik direktörü Niko Kovac, yönetime sunduğu raporda köklü değişiklik istiyor.

Güncellenme: 15:49, 02/06/2018
Bayern Münih’te dev revizyon!

Bayern Münih’de Alman teknik adam Jupp Heynckes’in yerine göreve getirilen Hırvat çalıştırıcı Niko Kovac, yönetime verdiği raporla kadroda köklü bir değişiklik yapacağını gösterdi. İspanyol basının haberine göre teknik adam, Arturo Vidal, Juan Bernat, Thiago Alcantara, Jarome Boateng ve kadrodaki satılık oyuncuları elden çıkartmayı düşünüyor. Haberde ayrıca, özellikle Şilili Arturo Vidal’in bu yaz takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakıldığı ifade edildi.

İLGİLİ HABER Lewandowski için ayrılık vakti Lewandowski için ayrılık vakti

VİDAL İNGİLTERE’YE

Arturo Vidal’in takımdan ayrılacağının kesinleşmesi ile birlikte iki ingiliz takımından Manchester United ve Chelsea transfer için yarışa girdi. Münih’te mutsuz olan Thiago ve Bernat takımdan ayrılmaya hazırlanırken, Thiago’nun, alt yapısından yetişip boy gösterdiği Barcelona’ya geri dönmesi muhtemel görülüyor.

Öte yandan Alman futbolcu Boateng’in durumunun da Dünya Kupası’nın bitiminde Hırvat hoca ile yapacağı görüşmeden sonra netlik kazanacağı düşünülüyor.