SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tanzanya’nın en değerli futbolcu Beşiktaş’a gelecek

Tanzanya'da düzenlenen Ndondo Kupası'nda futbol otoriteleri tarafından 'En iyi oyuncu' seçilecek isim 29 Temmuz'dan sonra Beşiktaş'la 1 haftalık antrenmana çıkacak.

Güncellenme: 13:16, 01/06/2018
Tanzanya’nın en değerli futbolcu Beşiktaş’a gelecek

Bugünlerde Tanzanya’da Beşiktaş seferberliği var. Çünkü Tanzanya’da düzenlenecek Ndondo Kupası’nın sonucunda en iyi futbolcuya, şampiyonluktan daha önemli bir ödül var.

Turnuvada otoriteler tarafından MVP (En Değerli oyuncu) seçilecek kişi, 29 Temmuz’dan sonra Beşiktaş’la idmanlara çıkacak.

1 haftalık deneme sürecinin ardından Teknik Direktör Şenol Güneş, ‘Olur’ verirse bu oyuncu Siyah-Beyazlı kulüple kontrat yapacak ve resmen Kartal olacak. Tanzanya futbol makamları bu projeye çok büyük önem veriyor.

Tanzanya futbolunun gelişmesi için Tanzanyalı bir oyuncunun Beşiktaş’ta oynama ihtimali bile gençleri heyecanlandırıyor. Turnuva sorumlusu Shaffih Dauda, “Ülke futbolu için projeyi önemli görüyoruz” dedi.

İLGİLİ HABER Beşiktaş`ta dört oyuncu resmen serbest kaldı! Talisca ve Atınç ise... Beşiktaş`ta dört oyuncu resmen serbest kaldı! Talisca ve Atınç ise...

Yayınlanma Tarihi:12:23,