SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Salah için olay sözler! ‘Oruç tutmadığı için Allah cezalandırdı’

Real Madrid'in Liverpool'u 3-1 mağlup ederek kupayı kazandığı Şampiyonlar Ligi finalinde sakatlanayarak oyuna devam edemeyen Mohamed Salah için Kuveyt'te çok konuşulacak bir açıklama yapıldı. Kuveytli Vaiz Mübarek El-Bathali Mısırlı yıldız oyuncu için 'oruç tutmadığı için cezalandırıldı' ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 08:09, 31/05/2018
Salah için olay sözler!  ‘Oruç tutmadığı için Allah cezalandırdı’

Şampiyonlar Ligi finalinde sakatlanan Mohammed Salah için çok konuşulacak çarpıcı bir açıklama geldi… Şampiyonlar Ligi Finali’nde Real Madrid’in stoperi Ramos’un yaptığı faul sonrası omuzundan sakatlanan Salah maça devam edememiş ve gözyaşları içinde sahayı terketmişti.

“ORUÇ TUTMADIĞI İÇİN OLDU”

Karşılaşmanın ardından Kuveytli Vaiz Mübarek El-Bathali, Salah’la ilgili şok etkisi yaratan ifadeler kullandı ve “Allah, oruç tutmadığı için Salah’ı cezalandırdı. Hayatımız Allah’ın elinde. İyi ve kötü olanı o biliyor. Belki de sakatlanması daha iyi oldu.” dedi. El-Bathali’nin açıklamaları gündeme bomba gibi düşerken Salah’ın Dünya Kupası’nda oynayıp oynamayacağı konusunda resmi açıklama geldi.

İLGİLİ HABER Dünya Kupası için Rusya`da şok yasaklar! Dünya Kupası için Rusya`da şok yasaklar!

Mısır Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamada, yıldız futbolcunun sakatlığının 3 haftayı geçmeyeceği belirtildi. Mısır, Rusya’da düzenlenecek FIFA 2018 Dünya Kupası’nda ilk maçını 15 Haziran’da Uruguay’a karşı oynayacak. A Grubu’nda yer alan Mısır, 19 Haziran’da ev sahibi Rusya, 25 Haziran’da da Suudi Arabistan ile karşılaşacak.

İLGİLİ HABER Mohamed Salah`ın sahalara dönüş tarihi belli oldu... Dünya Kupası... Mohamed Salah`ın sahalara dönüş tarihi belli oldu... Dünya Kupası...