SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Salah için olay sözler!  ‘Oruç tutmadığı için Allah cezalandırdı’

Salah için olay sözler! ‘Oruç tutmadığı için Allah cezalandırdı’

Real Madrid'in Liverpool'u 3-1 mağlup ederek kupayı kazandığı Şampiyonlar Ligi finalinde sakatlanayarak oyuna devam edemeyen Mohamed Salah için Kuveyt'te çok konuşulacak bir açıklama yapıldı. Kuveytli Vaiz Mübarek El-Bathali Mısırlı yıldız oyuncu için 'oruç tutmadığı için cezalandırıldı' ifadelerini kullandı.

Şampiyonlar Ligi finalinde sakatlanan Mohammed Salah için çok konuşulacak çarpıcı bir açıklama geldi… Şampiyonlar Ligi Finali’nde Real Madrid’in stoperi Ramos’un yaptığı faul sonrası omuzundan sakatlanan Salah maça devam edememiş ve gözyaşları içinde sahayı terketmişti.

“ORUÇ TUTMADIĞI İÇİN OLDU”

Karşılaşmanın ardından Kuveytli Vaiz Mübarek El-Bathali, Salah’la ilgili şok etkisi yaratan ifadeler kullandı ve “Allah, oruç tutmadığı için Salah’ı cezalandırdı. Hayatımız Allah’ın elinde. İyi ve kötü olanı o biliyor. Belki de sakatlanması daha iyi oldu.” dedi. El-Bathali’nin açıklamaları gündeme bomba gibi düşerken Salah’ın Dünya Kupası’nda oynayıp oynamayacağı konusunda resmi açıklama geldi.

31 Mayıs 2018 Dünya Kupası için Rusya`da şok yasaklar! Dünya Kupası'nın kusursuz olması için uğraş veren Rusya, vatandaşlarına bir dizi ilginç kısıtlamalar getirdi. Buna göre Ruslar pencereden bakamayacak, balkona çıkamayacak ve cep telefonuyla görüntü çekemeyecek. İlgili Haberi Oku

Mısır Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamada, yıldız futbolcunun sakatlığının 3 haftayı geçmeyeceği belirtildi. Mısır, Rusya’da düzenlenecek FIFA 2018 Dünya Kupası’nda ilk maçını 15 Haziran’da Uruguay’a karşı oynayacak. A Grubu’nda yer alan Mısır, 19 Haziran’da ev sahibi Rusya, 25 Haziran’da da Suudi Arabistan ile karşılaşacak.

30 Mayıs 2018 Mohamed Salah`ın sahalara dönüş tarihi belli oldu... Dünya Kupası... Real Madrid ile oynanan Şampiyonlar Ligi final maçında sakatlanan Liverpool'un Mısırlı yıldızı Mohamed Salah'ın sahalara dönüş tarihi belli oldu. Mohamed Salah'ın doktoru konu ile ilgili açıklama yaptı. İlgili Haberi Oku