SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Muslera yürekleri ağza getirdi!

Muslera yürekleri ağza getirdi!

Uruguay Milli Takımı’nda Fernando Muslera önceki günkü idmanı yarıda bıraktı. Eline aldığı darbeyle acı içinde kalan oyuncu antrenmanı tamamlayamadı.

Galatasaray'ın tecrübeli file bekçisinin geçirdiği sakatlık, milli takımda yürekleri ağza getirdi. Son iki Dünya Kupası'nda Güney Amerika ülkesinin kalesinde olan ve uzun yıllardır Uruguay'ın kalesinde 1 numaralı isim olan Muslera için korku dolu anlar yaşandı.

Tekrar çalışmalara başladı

Ülkede futbolcunun Dünya Kupası'na katılması şüphesi doğduğuna yönelik haberler de yapılsa, tecrübeli file bekçisi sonrasında herkesi ferahlattı. Bugünkü idmana çıkan Muslera, bir günlük aranın ardından takımla çalışmalara devam etti.

İlk rakip Mısır

Rusya'nın ev sahipliğinde A Grubu'nda Rusya, Suudi Arabistan ve Mısır ile karşılaşacak olan Uruguay, ilk maçını 15 Haziran'da Mısır ile Ekaterinburg'da oynayacak.

31 Mayıs 2018 Galatasaray`da 45 milyon Euro paniği! Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde sahne alacak olan ve kadrosunu güçlendirmeyi hedefleyen Galatasaray'da transferin yanı sıra takımdaki bütçe sorunu da yönetimi düşündürüyor. İlgili Haberi Oku