SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Mesut Özil’in sakatlığı Joachim Löw’ü mutsuz ediyor

Mesut Özil’in sakatlığı Joachim Löw’ü mutsuz ediyor

Almanya Milli Takımı'nın yıldızı Mesut Özil'in sakatlığını henüz tam olarak atlatamamış olması Dünya Kupası öncesinde Joachim Löw ve ekibini sıkıntıya sokuyor.

SKOR DIŞ HABERLER / Almanya Milli Takım Teknik Direktörü Joachim Löw’ün, sakatlığını yeni atlatan Mesut Özil’in halen tam kapasiteyle antrenmanlara katılamamasından dolayı mutsuz olduğu öğrenildi.

3 Mayıs’tan bu yana sakatlığı bulunan ve Arsenal ile sezonun kapanışını yapamayan 29 yaşındaki orta saha oyuncusu, Rusya’da yapılacak Dünya Kupası’na hazır hale gelmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Turnuvanın başlamasına kısa süre kala Suudi Arabistan ve Avusturya ile hazırlık maçları yapacak olan Almanya’da, tecrübeli futbolcunun sakatlığını tam olarak atlatamaması teknik heyeti sıkıntıya sokuyor.

Löw’ün, Mesut Özil’in sakatlığı nedeniyle moralsiz olduğu ifade edilirken tecrübeli çalıştırıcının yardımcısı Bern Schneider ise, “Direncini arttırması için tam olarak iyileşmesini bekliyoruz. Tedavisi devam ediyor” ifadelerini kullandı.

31 Mayıs 2018 Nagatomo`ya Milli davet! Dünya Kupası`nda yer alacak... Japonya Milli Takımı'nın 23 kişilik kadrosuna geride kalan sezon Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen Nagatomo da dahil edildi İlgili Haberi Oku