SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yönetimden sonra kaptan da gitti!

Seçildikten dört gün sonra yönetimi istifa eden Tetiş Yapı Elazığspor’da sular durulmuyor. Takım kaptanı Mehmet Yiğit alacaklarını tahsil edemediği gerekçesiyle sözleşmesini tek taraflı feshetti.

Güncellenme: 16:45, 30/05/2018
Yönetimden sonra kaptan da gitti!

1957 yılında kurulan Elazığspor, tarihinin en zor ekonomik darboğazlarından birini yaşıyor. Elazığspor'da 3 sezon oynayan ve kaptanlığa kadar yükselen Mehmet Yiğit, ayrılma kararı aldığı için üzgün olduğunu ifade etti. 3 sezon bordo-beyazlı formayı giydiğini hatırlatan Mehmet Yiğit, Elazığspor'dan ayrılma sebebinin ekonomik nedenlerden kaynaklanmadığını söyledi.

İLGİLİ HABER Elazığspor`un yeni yönetimi istifa etti Elazığspor`un yeni yönetimi istifa etti

Bütün olumsuzluklara rağmen serbest kalma hakkını elde ettiğini ancak kongreyi beklediğini ifade eden Mehmet Yiğit, “Eski yönetimin devam etmeme kararı alması beni yine Elazığspor'dan koparmadı, bir umutla yeni yönetimi bekledim. Çünkü ben Elazığspor'u çok seviyorum. Yeni yönetimle yeni bir sayfa açabileceğimi düşündüm. Ancak yeni yönetimin 4 gün içinde istifa etmesi benim de düşüncelerimin değişmesine sebep oldu. Sonuçta bu işten ekmek kazanıyorum ve geleceğimi düşünmek zorundayım” dedi.

İLGİLİ HABER FIFA şoku! Ege ekibi bir sezonda iki kez küme düşebilir FIFA şoku! Ege ekibi bir sezonda iki kez küme düşebilir

Öte yandan Mehmet Yiğit'e Gençlerbirliği, Altay, Giresunspor, Ümraniyespor ve Adanaspor'un talip olduğu ileri sürüldü.

Yayınlanma Tarihi:15:58,