SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
İnanılmaz tesadüf! Cristiano Ronaldo ve Gareth Bale’in golleri sadece benzer değil aynı zamanda…

İnanılmaz tesadüf! Cristiano Ronaldo ve Gareth Bale’in golleri sadece benzer değil aynı zamanda…

Şampiyonlar Ligi'nde L,iverpool'u yenerek üçüncü kez üst üste kupayı müzesine götüren Real Madrid'de Cristiano Ronaldo'nun yarı finalde, Gareth Bale'in ise finalde attığı goller turnuvaya damga vurdu. İki gol arasındaki benzerlik kadar akıl almaz tesadüf ise futbolseverleri şaşkına çevirdi.

Real Madrid, Şampiyonlar Ligi finalinde karşılaştığı Liverpool’u 3-1 yenerek kupayı üst üste üçüncü kez müzesine götürerek tarihi bir başarıya imza atarken, Gareth Bale, attığı iki golle takımını galibiyete taşıdı. Real Madrid’in Galli yıldızı Gareth Bale’in Liverpool ağlarına gönderdiği ilk gol, uzun süre hafızalardan silinmeyecek türdendi… Cristiano Ronaldo’nun Juventus ile deplasmanda oynanan maçta attığı rövaşata golüne benzer bir vuruş yapan Gareth Bale, takımını öne geçirirken, iki gol arasındaki benzerlik kadar inanılmaz bir tesadüf de dikkat çekti.

30 Mayıs 2018 Real Madrid`in yıldızı Cristiano Ronaldo`ya 15 yıl hapis şoku! İlgili Haberi Oku

Gareth Bale’in, Juventus’a attığı gol uzun süre konuşulan Cristiano Ronaldo’ya adeta nazire yaparcasına yaptığı vuruşun ağlara gittiği an herkesi şaşırttı. Gareth Bale’in vuruşu 63.01’te, Cristiano Ronaldo’nun vuruşu ise 63:04’te ağlarla buluştu. İki golün de 64. dakikada atılması ve aralarında sadece 3 saniye fark olması, herkese “Tesadüfün böylesi” dedirtti.