SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor teknik direktörü belli oluyor! Mustafa Akçay, Fatih Tekke, Tamer Tuna…

Süper Lig'in sona ermesinin ardından Rıza Çalımbay ile yollarını ayıran Trabzonspor'da yeni teknik direktör bugün belli oluyor. Trabzonspor teknik direktörü kim olacak? Başkan Ahmet Ağaoğlu'nun açıklayacağı teknik direktör kim merak edilirken Trabzonspor teknik direktörü olmak için Mustafa Akçay, Tamer Tuna, Fatih Tekke ve Tolunay Kafkas'ın ismi ön plana çıkıyor.

Güncellenme: 09:56, 29/05/2018
Trabzonspor teknik direktörü belli oluyor! Mustafa Akçay, Fatih Tekke, Tamer Tuna…

Trabzonspor’un teknik direktörü kim olacak bugün belli oluyor. Sezonun sona ermesiyle birlikte yollarını ayırdıkları Rıza Çalımbay’ın ardından yerine geçecek isim merak ediliyor. Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer’in yerli teknik direktör ile çalışacaklarını açıklamasının ardından Tamer Tuna, Giray Bulak, Fatih Tekke, Tolunay Kafkas ve Mustafa Akçay ismi ön plana çıkmıştı. Hangi ismin Trabzonspor teknik direktör olacağı bugün düzenlenecek basın toplantısı ile kesinleşecek.

BAŞKAN AHMET AĞAOĞLU BASIN TOPLANTISI YAPACAK

Trabzonspor kulübü başkanı Ahmet Ağaoğlu, taraftarların merakla beklediği ismi bugün saat 11:00’de düzenleyeceği basın toplantısı ile açıklaması bekleniyor. Tamer Tuna ve Mustafa Akçay’ın ön plana çıktığı teknik direktör arayışında sürpriz bir isim çıkacak mı merak ediliyor.