SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Abdülkadir Ömür milli takım kadrosundan çıkarıldı!

Trabzonsporlu futbolcu Abdülkadir Ömür, sol uyluk arka adalesindeki sakatlık nedeniyle A Milli Takım'ın Tunus ve Rusya ile oynayacağı özel maçlar öncesinde aday kadrodan çıkarıldı.

Güncellenme: 18:09, 29/05/2018
Abdülkadir Ömür milli takım kadrosundan çıkarıldı!

Hazırlık maçlarında Tunus ve Rusya ile karşılaşacak A Milli Futbol Takımı’nda Abdülkadir Ömür, sakatlığı nedeniyle aday kadrodan çıkarıldı.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamada, “Trabzonsporlu futbolcu Abdülkadir Ömür, sol uyluk arka adalesindeki sakatlık nedeniyle A Milli Takımımızın Tunus ve Rusya ile oynayacağı özel maçlar öncesinde aday kadrodan çıkarıldı.” denildi.

Açıklamada, 18 yaşındaki oyuncunun ay-yıldızlı ekibin İstanbul’daki toplanışından itibaren takımdan ayrı olarak kendisi için özel hazırlanan tedavi ve antrenman programı dahilinde çalıştığı kaydedildi.

Abdülkadir’in sakatlığının özel maçlara dek geçmeyeceği anlaşıldığından, sağlık heyetinin önerisi ve teknik heyetin kararı ile genç oyuncunun kamp kadrosundan çıkarılmasının uygun bulunduğu belirtildi.

A Milli Takım, 1 Haziran’da İsviçre’nin Cenevre kentinde Tunus ve 5 Haziran’da ise Rusya’nın başkenti Moskova’da Rusya ile karşılaşacak.

İLGİLİ HABER Mircea Lucescu: `Sanki deplasmanda gibiydik` Mircea Lucescu: `Sanki deplasmanda gibiydik`

Yayınlanma Tarihi:17:11,