SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Salah’ı sakatlayan Ramos’a 1 milyar Euro’luk şok dava!

Salah’ı sakatlayan Ramos’a 1 milyar Euro’luk şok dava!

Şampiyonlar Ligi finalinde sakatlanan Muhammed Salah, Mısır'da gündemden düşmüyor... Mısırlı avukat Bassem Wahba, Salah'ı sakatlayan Real Madrid'in yıldızı Sergio Ramos'a tazminat davası açtı.

Ukrayna’daki Şampiyonlar Ligi Finali’nde Real Madrid’in Liverpool’u 3-1 mağlup ederek kupayı aldığı maçın yankıları devam ediyor… Liverpool’un dünyaca ünlü yıldızı Salah’ı sakatlayarak karşılaşmaya damga vuran Ramos için dava açıldı. Mısırlı avukat, Sergio Ramos’u FIFA’ya şikayet ederek, ‘fiziksel ve psikolojik’ darp nedeniyle 1 milyar Euro’luk tazminat davası açtı.

28 Mayıs 2018 Sergio Ramos için imza kampanyası! Şampiyonlar Ligi finalinde Mohamed Salah'ı sakatlamasıyla gündeme oturan Sergio Ramos'un ceza alması için imza kampanyası düzenlendi. İlgili Haberi Oku

”SALAH’A VE MISIR HALKINA VERDİĞİ ZARAR İÇİN…”

Mısır televizyonuna konuşan Wahba, ”Ramos, kasıtlı olarak Salah’ı sakatladı ve bu hareketi için bir ceza almalı. Dosyalarımı hazırladım ve FIFA’ya şikayette bulundum. Ramos’un fiziksel ve psikolojik olarak Salah ve Mısır halkına verdiği zarar için 1 milyar Euro tazminat davası açıyorum” dedi.

27 Mayıs 2018 Mohamed Salah`tan sakatlık ve Dünya Kupası açıklaması İlgili Haberi Oku