SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın başlattığı Grey Weekend (gri hafta sonu) nedir? GS Store için…

Galatasaray'da yapılan seçimin ardından tekrar başkan seçilen Mustafa Cengiz, Yellow Friday (Sarı Cuma) etkinliği ardından bu kez GS Store için, Grey Weekend (gri hafta sonu) etkinliği başlatılacak. Peki Grey Weekend nedir? İşte Grey Weekend hakkında merak edilen tüm detaylar...

Güncellenme: 10:34, 29/05/2018
Galatasaray’ın başlattığı Grey Weekend (gri hafta sonu) nedir? GS Store için…

Galatasaray’da olağan seçimli kongrede Dursun Özbek karşısında tekrar kazanarak başkan seçilen Mustafa Cengiz, beklenenin çok üstünde ilgi gören, maddi açıdan kulübe büyük katkı sağlayan Yellow Friday etkinliği ardıdan bu kez Grey Weekend etkinliği düzenliyor. GS Store mağazaları ve internet sitesinde geçerli olacak etkinlikte tekrar GS Store sitesi çökecek kadar alışveriş yapılması bekleniyor. Peki ama Grey Weekend nedir? GS Store indirimleri neler? Detayları haberimizde bulabilirsiniz…

GREY WEEKEND NEDİR?

Galatasaray'da yeniden başkan seçilen Mustafa Cengiz, zafer sonrasında taraftarlarına çağrıda bulunarak kulübe maddi destek olmalarını istemişti. Başkanlarının yaptığı çağrıya kulak veren taraftar Amerika'da her sene yapılan Black Friday'den ilham alarak Yellow Friday kampanyasını başlatmıştı.

Bu kez de yeniden başkan Mustafa Cengiz “Grey Weekend” etkinliği başlatıyor. Gri haftasonu anlamına gelen etkinlikte Galatasaray taraftarının yeni başkanı Mustafa Cengiz'in başkanlık seçimlerinde gri oy pusulasını kullanması nedeniyle Grey Weekend adını verdikleri kampanyada GS Store'daki stokları bitirmeyi amaçlıyor.

HER ŞEY YÜZDE 21 İNDİRİMLİ

Bu süreçte GSStore'daki tüm ürünlerin, 21. şampiyonluğu temsil etmesi amacıyla, yüzde 21'lik indirimle satılacağı belirtiliyor. Sarı-Kırmızılı yönetim, bu kampanyadan en az 12 milyon TL ciro ve 5 milyon Lira'lık gelir bekliyor.