SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Barcelona’dan ayrılan Andres Iniesta’dan Real Madrid itirafı!

Barcelona’dan ayrılan Andres Iniesta’dan Real Madrid itirafı!

Barcelona'dan ayrılarak Japonya'nın yolunu tutan yıldız futbolcu Andres Iniesta, Real Madrid ile ilgili bir itirafta bulundu.

SKOR DIŞ HABER İspanya Milli Takımı ve Barcelona ile kazanmadık kupa bırakmayan efsane futbolcu Andres Iniesta, kariyerine Galatasaray’ın eski yıldızı Lukas Podolski’nin de formasını giydiği Japonya’nın Vissel Kobe kulübünde devam etme kararı aldı. 34 yaşındaki yıldız futbolcu, Vissel Kobe’ye imza attıktan sonra Real Madrid ile ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu.

28 Mayıs 2018 Lionel Messi futbolu bırakmak istediği kulübü açıkladı İlgili Haberi Oku

Barcelona’da oynadığı dönemde ezeli rakipleri Real Madrid’in birçok kez kendisine imza attırmak istediğini belirten Andres Iniesta “Real Madrid yöneticileri beni kadrolarına katmayı teklif ettiler. Ancak Madrid’de oynamayı hiç düşünmediğim için onlara geri dönüş yapmadım. La Masia’dan A takıma çıktığım günden bu yana sadece Barcelona forması altında zaferler kazanmak istiyordum” dedi.

28 Mayıs 2018 Muhteşem golün ardından Bale kapışması! İlgili Haberi Oku

Katalan ekibinde A takıma yükseldikten sonraki ilk zamanlarının kolay olmadığını da sözlerine ekleyen Andres Iniesta “Barcelona gibi büyük bir kulüpte oynamanın zorluklarını yaşadım. Başka takıma da gidebilirdim. Ancak Barcelona’da 10 dakika oynamayı başka bir kulüpte 90 dakika oynamaya her zaman tercih ettim” şeklinde konuştu.