SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bafetimbi Gomis sözünde durdu, saçlarını kestirdi!

Galatasaray'ın sezonu şampiyon tamamlaması halinde saçlarını biraz kestireceğini açıklayan Bafetimbi Gomis sözünde durdu.

Spor Toto Süper Lig takımlarından Galatasaray’ın golcü futbolcusu Bafetimbi Gomis söz verdiği gibi saçlarını kestirdi.

4 Ağustos’ta düzenlenen basın toplantısında “Eğer biz şampiyon olursak ben de kariyer rekorumu kırarsam, birlikte bir yemeğe çıkalım ve saçlarımın kesilmesine orada karar verelim” ifadelerini kullanmıştı.

Sarı kırmızılı ekibin sezonu şampiyon tamamlaması ve Gomis’in sezonu 29 golle tamamlayarak hem kariyer rekoru kırması hem de Süper Lig’de bir sezonda en fazla gol atan yabancı oyuncu rekorunu kırmasıyla gözler Fransız yıldıza çevrilmişti.

32 yaşındaki futbolcu verdiği sözde durarak sosyal medya hesabından saçlarının kesildiği bir fotoğrafı paylaştı ve “Söz sözdür” diyerek verdiği sözü tuttuğunu açıkladı.

25 Mayıs 2018 Bafetimbi Gomis`ten Türkiye`nin UEFA EURO 2024 adaylığına destek Spor Toto Süper Lig'de 33 maçta 29 kez fileleri havalandırarak gol kralı olan ve bir sezonda en fazla gol atan yabancı oyuncu rekorunu kıran Galatasaray'ın golcüsü Bafetimbi Gomis, Türkiye'nin UEFA EURO 2024'ü başarıyla düzenleyecek kabiliyete sahip olduğunu söyledi. İlgili Haberi Oku