SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Turabi Adem kavgası son bölüme damgasını vurdu!

Finale yaklaştıkça Survivor'da sinirler geriliyor. Survivor dokunulmazlık oyunu sırasında Turabi Adem kavga etti, Acun iki ismi sertçe uyardı. Adem ve Turabi diskalifiye mi olacak merak ediliyor. Peki dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte Survivor son bölüm özeti ve adada yaşanan gelişmeler...

Güncellenme: 08:30, 28/05/2018
Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Turabi Adem kavgası son bölüme damgasını vurdu!

Survivor'da oynanan ilk dokunulmazlık oyunu sonrası Hakan ile Yağmur eleme adayı oldu. İkinci dokunulmazlık oyununu kazanmak isteyen ünlüler ve gönüllüler takımı tüm gücünü ortaya koydu. Dokunulmazlık ödülünü kazanan takımın rahat bir ada konseyinin yanı sıra dünyaca ünlü şarkıcı İnna ile müzik ziyafeti de yaşayacağı mücadele nefesleri kesti. Finale yaklaştıkça gerginliği artan dokunulmazlık oyunu sırasında Adem ve Turabi kavga etti. İki ismi ayırmakta zorlanan Acun Ilıcalı adeta çileden çıktı. Peki Survivor’da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor’da eleme adayları kimler? İşte Survivor son bölümde yaşananlar…

TURABİ ADEM YİNE KAVGA ETTİ! ACUN'DAN SERT UYARI GELDİ!

Ünlüler takımında Adem ile Turabi'nin kavgası yaşanırken Acun Ilıcalı adeta çileden çıktı. Ortamın gerildiği yarışmada Acun Ilıcalı, “Arkadaşlar susalım artık, konuşanı atacağım” diye bağırarak müdahalede bulundu. Merve Aydın araya girerek Turabi ve Adem'i ayırmaya çalıştı. Turabi daha önceden de yaptığı davranışlar tarafından eleştiriliyordu. Diskalifiye olmaktan son anda dönen Turabi, ‘Acaba elenecek mi?’ sorusu akıllara geldi.

 

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Acun Ilıcalı: En iyi kadın en iyi erkek çıkıyor. Bir kişi sembolleri karşı tarafa taşıyor, bir kişi de diğer tarafa taşıyor.

Merve-Turabi

Anıl-Yağmur

Ünlüler: 9 Gönüllüler: 10 Dokunulmazlık Gönüllüler’in oldu.

SURVİVOR'DA ELEME ADAYLARI BELLİ OLDU…

Oldukça çekişmeli geçen oyunda sinirler gerildi. Turabi ile Adem birbirine girdi, Acun Ilıcalı müdahele etmek durumunda kaldı. Oyun 9-9’a geldi, gecenin yıldızı Anıl oldu ve 10. sayıyı takımına kazandırdı. Survivor eleme adayları Yağmur, Hakan, Turabi ve Mustafa oldu.