SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Karius’un yediği hatalı golde Ramos detayı

Karius’un yediği hatalı golde Ramos detayı

Hatalarıyla Şampiyonlar Ligi finaline damga vuran Liverpool'un kalecisi Karius'un yediği golle ilgili çarpıcı bir iddia orta atıldı. Alman kalecinin ilk goldeki hatasının, 2 dakika önce yüzüne aldığı darbeden kaynaklanabileceği ifade edildi.

Real Madrid, Devler Ligi finalinde Liverpool’u 3-1 yenerek Avrupa’nın en büyüğü oldu. Maça Liverpool’un Alman kalecisi Karius’un yediği hatalı goller damga vurdu. 24 yaşındaki file bekçisinin yediği ilk golle ilgili ise dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı.

Alman televizyon kanalı ZDF Sport, Karius’un yediği ilk golden önce Ramos’un genç kalecinin suratına dirseğiyle yaptığı hareketin görüntüsünü yayınladı.

Karius’un gözüne aldığı bu darbeden iki dakika sonra hata yaprak topu Benzema’nın ayağına bırakmasının yüzüne aldığı darbeyle alakalı olabileceği iddia edildi. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından sosyal medyada Ramos’a tepki yağdı. Salah’ı sakatlayarak oyundan çıkmasına neden olan Ramos’un, Karius’a da dirsek attığı ve Liverpool’u kupadan ettiği şeklinde yorumlar yapıldı.

28 Mayıs 2018 Loris Karius`a gönderilen ölüm tehditlerinin ardından polis harekete geçti Liverpool'un Real Madrid'e 3-1 mağlup olduğu Şampiyonlar Ligi finalinde yediği iki hatalı golle geceye damga vuran Liverpool kalecisi Loris Karius ölüm tehditleri alıyor. Tehdit mesajlarının ardından İngiliz basınına açıklamada bulunan bir Merseyside polis sözcüsü tehdit ve ağır hakaret içeren mesajlar hakkında soruşturma başlattıklarını ifade etti. İlgili Haberi Oku