SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da Muğdat Çelik sürprizi!

Akhisar Belediyespor'un yıldızı Muğdat Çelik Galatasaray yolunda. Sarı-Kırmızılı ekibin oyuncuyla iletişime geçtiği öğrenilirken Galatasaray'ın önerdiği yıllık ücret ile Muğdat Çelik'in talebi arasında 1 milyon TL'lik farkın olduğu belirtildi.

Güncellenme: 10:22, 28/05/2018
Galatasaray’da Muğdat Çelik sürprizi!

Akhisarspor’da başarılı bir sezon geçiren Muğdat Çelik İstanbul yolcusu. Menajerler aracılığı ile yapılan ilk görüşmenin detayları netleşti.

Milliyet’in haberine göre, Manisa ekibiyle kontratı sona eren ve birçok takımın peşinde olduğu Muğdat için Galatasaray devreye girdi. Teknik Direktör Fatih Terim’in de Muğdat transferine sıcak baktığı belirtilirken; ilk aşamada rakam konusunda ufak pürüzlerin olduğu öğrenildi.

Galatasaray’ın önerdiği yıllık ücret ile Muğdat Çelik’in talebi arasında 1 milyon TL’lik fark var. Bu sorunun giderilmesi durumunda bonservisi elinde olan Muğdat, gelecek sezon Galatasaray forması giyecek.

İLGİLİ HABER Galatasaray başkanı yine Mustafa Cengiz oldu! Mustafa Cengiz kimdir? Galatasaray başkanı yine Mustafa Cengiz oldu! Mustafa Cengiz kimdir?