SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray’da Muğdat Çelik sürprizi!

Galatasaray’da Muğdat Çelik sürprizi!

Akhisar Belediyespor'un yıldızı Muğdat Çelik Galatasaray yolunda. Sarı-Kırmızılı ekibin oyuncuyla iletişime geçtiği öğrenilirken Galatasaray'ın önerdiği yıllık ücret ile Muğdat Çelik'in talebi arasında 1 milyon TL'lik farkın olduğu belirtildi.

Akhisarspor’da başarılı bir sezon geçiren Muğdat Çelik İstanbul yolcusu. Menajerler aracılığı ile yapılan ilk görüşmenin detayları netleşti.

Milliyet’in haberine göre, Manisa ekibiyle kontratı sona eren ve birçok takımın peşinde olduğu Muğdat için Galatasaray devreye girdi. Teknik Direktör Fatih Terim’in de Muğdat transferine sıcak baktığı belirtilirken; ilk aşamada rakam konusunda ufak pürüzlerin olduğu öğrenildi.

Galatasaray’ın önerdiği yıllık ücret ile Muğdat Çelik’in talebi arasında 1 milyon TL’lik fark var. Bu sorunun giderilmesi durumunda bonservisi elinde olan Muğdat, gelecek sezon Galatasaray forması giyecek.

26 Mayıs 2018 Galatasaray başkanı yine Mustafa Cengiz oldu! Mustafa Cengiz kimdir? Ocak ayında erken seçime giden Dursun Özbek'ten başkanlık koltuğunu alan Mustafa Cengiz, olağan seçimli kongrede yeniden Galatasaray başkanı seçildi. Peki Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz kimdir, kaç yaşında ve nerede doğdu, listesinde kimler var? İşte Mustafa Cengiz ile ilgili merak edilenler... İlgili Haberi Oku