SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Başkan resmen açıkladı! Burak Yılmaz’ın bonservis bedeli…

Başkan resmen açıkladı! Burak Yılmaz’ın bonservis bedeli…

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu son dönemlerde adı transfer dedikoduları ile sıkça gündeme gelen Burak Yılmaz için belirledikleri bonservis bedelinin 4.5 milyon Euro olduğunu söyledi.

Bordo mavili kulübün başkanı Ahmet Ağaoğlu, Burak’ın kulüpten ayrılmasının belirli şartlar oluşursa gerçekleşebileceğini kaydetti.  Ağaoğlu “Burak, Trabzonspor’un sözleşmeli futbolcusu ve takımın kamp kadrosundadır. Her futbolcunun bir değeri, ağırlığı vardır” dedi. 24 Mayıs 2018 Trabzonspor`dan flaş açıklama! Burak, Sosa ve Kucka... Trabzonspor Kulübü, başta Burak Yılmaz, Jose Ernesto Sosa ve Juraj Kucka olmak üzere transferde adı geçen diğer bazı futbolcuların sözleşmeli oyuncuları olduğunu ve bu isimlerin yeni sezon kamp kadrosunda yer alacağını açıkladı. İlgili Haberi Oku

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu sözlerini şöyle tamamladı: “Şartlar göz önünde bulundurulduğunda Burak Yılmaz’ın maliyeti doğal olarak yüksek olabilir. Asla ve asla ‘oyuncunun motivasyonu bu açıklamalardan dolayı bozuluyor’ yorumları çıkarılmamalı. 20 milyon TL kazanan oyuncunun morali mi bozulur? Bizim yönetim olarak Burak Yılmaz için belirlediğimiz bonservis bedeli 4.5 milyon euro’dur. Ayrıca 1 milyon euro da menajer ücreti bulunuyor”.