SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Aziz Yıldırım’dan Ahmet Hakan’a sert yanıt!

Aziz Yıldırım’dan Ahmet Hakan’a sert yanıt!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, gazeteci Ahmet Hakan'a resmi siteden yaptığı açıklamayla yanıt verdi.

İşte Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın resmi siteden yaptığı açıklama;

‘Türkiye'de FETÖ tarafından kurulan kumpasların en büyüklerinden birine maruz kalmış FETÖ mağduru bir insan olarak, ne Ali Koç'a ne de başka birine benzer bir zulmü layık gördüğümün Ahmet Hakan tarafından düşünülmesi hatta buna ihtimal verilmesi bile bana hakarettir.

FETÖ zalimi ile şahsım arasında benzetme kuran Sayın Ahmet Hakan yazdığının ne anlama geldiğini bir kere daha düşünmeli, akıl ve izan dışı benzetmesini düzeltmelidir.

Ahmet Hakan'ın yaptığı, Türkiye'de ne yazık ki bir çok gazetecinin düştüğü durum gibi, tek taraflı gazetecilik anlayışıdır. Ahmet Hakan, bu yazıyı kaleme almadan önce, ahlaklı ve dürüst gazetecilik prensipleri gereği, bizlerin de görüşünü almalıydı.

Bu konuya, bu akşam katılacağım TRT Spor yayınında detaylı bir şekilde cevap vereceğim. Kendisinin bu yayını dikkatlice takip etmesini tavsiye ederim.

Saygılarımla,

Aziz YILDIRIM FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ BAŞKANI

27 Mayıs 2018 Fenerbahçe başkan adayı Ali Koç`tan FETÖ tepkisi! Fenerbahçe başkan adayı Ali Koç, kendisi hakkında 'Ali Koç FETÖ'cü' diyerek Cumhurbaşkanlığı'na suç duyurusunda bulunulduğunu söyledi. Ali Koç, bu duruma sert tepki gösterdi. İlgili Haberi Oku

28 Mayıs 2018 Aziz Yıldırım: Bülent Yıldırım penaltıyı çalsa şampiyonduk Aziz Yıldırım herkesin merakla beklediği Fenerbahçe Kongresi öncesi gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. Yıldırım, ''Galatasaray derbisinde iki penaltımız verilmedi. Bülent Yıldırım onları çalsa, bugün şampiyon Fenerbahçe'ydi'' dedi. İlgili Haberi Oku