SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Alman televizyonundan şok iddia! Ramos…

Alman televizyonundan şok iddia! Ramos…

Real Madrid'in 3-1 kazandığı UEFA Şampiyonlar Ligi finalinde Liverpool kalecisi Loris Karius yaptığı 2 çok büyük hatayla geceye damga vurmuştu.

Madrid’in Benzema’yla bulduğu ilk golde Karius elindeki topu direkt olarak yıldız golcünün ayağına bırakmış ve inanılması güç bir hataya imza atmıştı.

Alman ZDF Sport kanalı 49. dakikada Ramos’un kale önünde Karius’un yüzüne dirsekle vurup yerde kalmasına neden olduğu bir görüntüyü paylaştı.

Bu darbeden 2 dakika sonra Karius, tarihi hataya imza atarak Madrid’in ilk golüne sebep olmuştu. Alman televizyonu bu büyük hatanın, Karius’un yüzüne aldığı darbeden kaynaklanabileceğini iddia etti.

Ramos, maçın başlarında Salah’ı da sakatlayıp oyundan çıkmasına sebebiyet vermişti.

28 Mayıs 2018 Loris Karius`a gönderilen ölüm tehditlerinin ardından polis harekete geçti Liverpool'un Real Madrid'e 3-1 mağlup olduğu Şampiyonlar Ligi finalinde yediği iki hatalı golle geceye damga vuran Liverpool kalecisi Loris Karius ölüm tehditleri alıyor. Tehdit mesajlarının ardından İngiliz basınına açıklamada bulunan bir Merseyside polis sözcüsü tehdit ve ağır hakaret içeren mesajlar hakkında soruşturma başlattıklarını ifade etti. İlgili Haberi Oku