SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Survivor dokunulmazlık kim kazandı? Bireysel dokunulmazlık kolyesi kim aldı?

Survivor'da finale yaklaştıkça dokunulmazlık oyununun önemi artıyor. Son bölümlerde aralarındaki gerginlik devam eden ünlüler ve gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununu kazanmak için her şeyini ortaya koydu. Peki Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor bireysel dokunulmazlık kolyesini kim kazandı, kimler elenme adayı oldu? İşte Survivor son bölüm özeti...

Güncellenme: 00:49, 27/05/2018
Survivor dokunulmazlık kim kazandı? Bireysel dokunulmazlık kolyesi kim aldı?

Survivor’da birleşme partisinin ardından gerilimin her oyunda daha arttığı ünlüler ve gönüllüler takımı dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda kazanan takım ünlüler oldu. Gönüllüler, takım arkadaşlarını elenme potasına koydu, ortam gerildi. İşte Survivor son bölüm özeti ve eleme adayları…

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Acun: Çok kritik bir dokunulmazlık oyunu. Gerçekten zor bir gün. Çünkü finale gidiyoruz. Değişik bir parkurda mücadele edeceksiniz. Çok kritik bir final sizi bekliyor. 4 erkek 1 kadın oynayacak buyurun.

Ünlüler: 10 Gönüllüler: 8 Dokunulmazlık Ünlüler takımının oldu.

Acun: Gerçekten büyük bir mücadele vardı. Kazanan tek bir takım oldu o da Ünlüler. Öyle bir oyundu ki bir o tarafa bir bu tarafa gitti.

Turabi: Çok büyük bir ödülü kaybetti. Finalden sonra da gidebiliriz. Dokunulmazlık daha önemliydi.

Merve: İstanbul ödülü benim için çok büyüktü. Kaybetmek beni çok üzdü. Bugün dün çıkaramadığım hırsı burada çıkardım.

Murat: Aslında avantaj ile geldik ama yükselemedik. Bir günümüz bir güne uymuyor şartlar zor. Ümitlerimiz devam ediyor.

Acun: Gönüllüler'den iki aday çıkacak. Aranızdan bir kişi kazandığınız ödülü yaşayamayabilir.

Yağmur: Bugün çok farklı şeyler yaşandı. Oyun sonrası ağladım. Çünkü birkaç kişi elinden geleni yapmadı. Oyunu kaybetmemizin tek sebebi Damla.

Damla: Sema'nın oynamadığı oyunlarda biz dezavantajlı oluyoruz. Bu oyunun finalini dha önce oynadık ben çok kötüydüm geri çekildim. Bu takıma kötü yansımış.

Hilmi: Artık isim yazma seçeneklerimiz de azaldı. Bizden iyi yarışmacılar potaya girecek. Şu dokunulmazlığı alalım. Sıra bize geliyor.

Adem: Yağmur'un Hakan'a sitemi gözümden kaçmadı. Kendisinin gideceğini düşünerek serzenişte bulundu gibi geldi bana.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Alp: Bireysel dokunulmazlık oyununa hoşgeldiniz.

Bireysel dokunulmazlığı kazanan isim: DAMLA

Damla: Gönül isterdi ki bu dokunulmazlığı kazanalım. Bu 7 kişiyi korumak istiyorduk. İkinci dokunulmazlığı kaybetmryi yeğlerdik.

Hakan: Mağlubiyette iki kişinin payı var. Biri ben biri Damla. Damla bugün çıkmadı. Konu kendisi olunca gayet mücadele ediyor.  Takım için mücadele etmeyen Damla olay bireysele gelince oyunu alıyor.

Yağmur: Bazen insanların şapkasını önüne koyup düşünmesi lazım. Takım için yarışmayan Damla gitti bireyseli aldı.

Damla: Üzgünüm bir isim söyleyeceğim. Umarım kimse alınmaz istediğim bir durumu yaşamıyorum çünkü.

SURVİVOR ELENME ADAYLARI

Acun: 4 Yağmur,  3 Anıl. Bu durumda birinci aday Yağmur. Survivor elenme adayları; Hakan ile Yağmur oldu.

Yağmur: Şaşırmadım. Kariı takım da izleyenler de şaşırmıyordur. Vicdanım rahat. Ben gittiğim zaman birbirlerini yesinler! Bu da beni üzüyor. Sürekli beni yazıyorlar. Adayım alışık olduğum bir durum. Telafisi var bakalım ikinci dokunulmazlığa.

Damla: Şuanda bir sebebim yok. Belirtebileceğim bir neden yok. Takım içinde anlaşmalık yok gayet iyi. Bir isim söylemem gerekiyorsa HAKAN

Hakan: Bu teklifi geçen hafta ben de yapmıştım. Damla ile benim aramda yaşanan bir olaydan dolyı zor bir gündü. Konsantrayon eksikliği vardı. Bağrmayı yapamadım. Bu beni çok üzdü. Bu adada en yakın kişi olan Yağmur'un yazılacağını biliyordum. Bireysel dokunulmazlığa çıkınca oyunu bıraktım bana bireyseli almak yakışmazdı bu davranışı Damla'da beklerdim. Ben bu oyunda iyi değilim deyip oyuna çıkmayan Damla yarım saat sonra bireyseli aldı. Demek Damla için takım değil bireysellik ön planda ya da potadan korkuyor. Damla: Şu bana çok komik geliyor. Potaya çıkan ateş etmeye bayılıuor. Pota korkum hiçbir zaman olmadı. Korksam Cumali ile potaya çıkmazdım. Denge oyunuydu jimnastik yaptığım için dengede durmak çok basit. Bugünki oyuna çıkabilirsim haklısın. Çıkmak istemiyorum dedi. Daha önce bu oyunu oynadım. Funda ile oynadım yarışma bitmek bilmedi. İkinci oyuna çıkınca da kaybettim. Ben her seferinde finali ve en iyileri bekledim. Bugün çıkmak istememem evet motivasyonum yoktu. Takıma katkıda bulunamayacağımı düşündüm. Nagihan ile Yağmur'un atışı iyiydi. Potaya çıktığın için ateş etmene gerek yok. Kimse ile problemim yok.

Nagihan: Ben bu oyunda sıfır çekmiştim. Aslında en iyi olan kimse yoktu. Hakan: Damla ile hiçbir sıkıntım yok. Sadece bu olayı söyledim. Her şey güç değil biraz da vicdan olması gerek. Bireyseli bırakması gerekiyordu.