SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Survivor Adem kimdir, nereli? Survivor’da Adem Turabi kavgası…

Survivor'da Adem Turabi kavga etti! Dokunulmazlık oyununda sırasında kavga eden Turabi ile Adem'i Acun bile zor sakinleştirdi. Peki Turabi ile ikinci kavganın eşiğine gelen Survivor Adem kimdir? Adem Kılıççı nereli? İşte hakkında merak edilenler...

Güncellenme: 20:30, 27/05/2018
Survivor Adem kimdir, nereli? Survivor’da Adem Turabi kavgası…

Survivor son bölüme damgası yine Adem ve Turabi vurdu. Zorlu dokunulmazlık oyunu sırasında gerginleşen ortam birçok kavgaya sahne oldu. Fakat bu kavgalar arasında en şiddetli olanı Turabi ve Adem arasında yaşandı. Adem Kılıççı, bu sezon yer aldığı ünlüler takımı içerisinde birbirinden güçlü isimleri geride bırakarak şampiyon olmak istiyor. İzleyicilerin en çok merak ettiği yarışmacıların başında gelen Survivor Adem bu sezon da başarılı performansı ile dikkat çekiyor. Peki Survivor Adem kimdir, Survivor Adem nereli, Adem Kılıççı kaç yaşında gibi hakkında özel bilgiler de merak ediliyor. İşte bilinmeyen tüm yönleriyle Survivor Adem Kılıççı…

SURVİVOR ADEM KİMDİR?

Survivor All Star takımının dikkat çeken isimlerinden olan Adem Kılıççı, 1986 Ağrı doğumlu. Adem Kılıççı boksör ve İstanbul’daki Fenerbahçe Boks Şubesi’nin üyesi. Antalya’da düzenlenen 2004 Dünya Boks Şampiyonası’nda gümüş madalya almıştı. Şikago’nun ev sahipliğini yaptığı 2007 Dünya Amatör Boks Şampiyonası’nda bronz madalya elde etti. 2013 Akdeniz Oyunlarında Altın madalya kazandı. Kendisi hakkında Ağrı’nın gururu yakıştırılması yapılmaktadır.

SURVİVOR 2017’Yİ FİNALDE KAYBETTİ

Survivor 2017'ye ünlüler takımından katılan Adem Kılıççı, Ogeday ile birlikte canlı SMS oylamasına çıkmış halk oylaması sonucunda Survivor 2017 ikincisi olmuştu. Geçtiğimiz günlerde Survivor All Star 2018'de mücadele edeceğini açıklan Adem Kılıççı, “Yarım kalan bir hikayemiz var” sözleriyle bu sene de iddialı olduğunu belirtmişti.

Survivor 2018 All Star'da yer alacak Adem Kılıççı, İtalya’nın Pascara kentinde düzenlenmiş olan Akdeniz Oyunları’na da katılan Adem Kılıççı, gösterdiği performans sayesinde 2009 yılında yarışmalardan gümüş madalya ile ayrıldı. 2011 yılında Ankara’da düzenlenmiş olan Büyükler Avrupa Şampiyonası’nda da katıldığı müsabakalar sonrasında gümüş madalya alan Türk boksör Adem Kılıççı, başarılarını 2012 yılında da sürdürdü. 2012 yılında gerçekleştirilen Londra Olimpiyatları’nda yapılan testler sonucunda kanında yasaklı maddeye rastlanan Adem Kılıççı, bundan dolayı Londra Olimpiyatları’ndan diskalifiye edildi. Olimpiyat müsabakaları sonucunda almış olduğu dereceler de iptal edildi. 2012 yılının ardından da 2013 yılında Akdeniz Oyunları’nda altın madalya almaya hak kazandı.

KANINDA YASAKLI MADDE BULUNDU

Türk boksör, 2014-2015 Dünya Boks Federasyonu tarafından gerçekleştirilen APB Profesyonel Boks Liginde dünya şampiyonu olmuş ve Rio’da düzenlenecek Olimpiyatlar için katılım hakkı kazanmıştır. Fakat kanının içinde yasaklı madde tespit edilmesi nedeniyle Türk boksör Adem Kılıççı Rio’ya gidemedi.