SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Liverpool kalecisi Loris Karius’tan hatalı goller üzerine ilk açıklama

Liverpool'un Alman kalecisi Loris Karius, Şampiyonlar Ligi Finali'nde yediği hatalı gollerin ardından sosyal medya hesaplarından açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 21:51, 27/05/2018
Liverpool kalecisi Loris Karius’tan hatalı goller üzerine ilk açıklama

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Kiev’de oynanan final maçında Real Madrid, Liverpool’u 3-1’lik skorla mağlup ederken İngiliz temsilcisinin iki hatalı gol yiyen Alman kalecisi Loris Karius geceye damga vururken taraftarların da yoğun bir şekilde eleştirilerine maruz kalmıştı.

Benzema’nın Real Madrid’i 1-0 öne geçiren ve Bale’in skoru 3-1’e getiren gollerinde hatalarıyla topu ağlarında gören 24 yaşındaki kaleci maç sonunda gözyaşlarına hakim olamamıştı. Karius, kişisel sosyal medya hesaplarından bir paylaşımda bulunurken taraftarlardan özür diledi ve hislerini ifade etti.

İLGİLİ HABER Loris Karius`un yediği goller sosyal medyayı salladı: `Gözyaşlarını bile tutamadı` Loris Karius`un yediği goller sosyal medyayı salladı: `Gözyaşlarını bile tutamadı`

Karius, “Gerçekten henüz uyuyabilmiş değilim. Sahneler sürekli olarak aklımdan tekrar tekrar geçiyor. Takım arkadaşlarımdan, siz taraftarlardan ve tüm ekipten sonsuz özür diliyorum. İki hatamla her şeyi mahvettiğimi ve sizi yüz üstü bıraktığımı biliyorum. Dediğim gibi zamanı geri çevirmek isterdim ancak bu mümkün değil. Uzunca bir süre oyuna tutunduktan sonra Real Madrid’i yenebileceğimizi biliyor olmak çok daha kötü hissettiriyor. Kiev’e gelen ve maçtan sonra bile benim arkamda duran inanılmaz taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Bir kez daha ne kadar büyük bir aile olduğumuzu gördüm. Teşekkür ederim. Daha güçlü döneceğiz” dedi.